Вiн пpийшoв на похopoн дpyга в яскpaвій спiдниці, алe нixто нe смiявcяВ наш час надзвичайно важко знайти щирих і відданих друзів. Це невимовно трагічна і зворушлива історія про двох хлопців, які заради один одного ладні були на найбожевільніші вчинки.

Коли рядового Кевіна Елліота було вбито під час бойових дій в Афганістані, його найкращий друг Баррі Делані зробив дещо незвичне. Він насилу втисся в облягаючу сукню неоново-жовтого кольору, натяг насичено-рожеві гольфи, налив собі чарчину віскі і випив її на вшанування памʼяті найкращого друга. Колись вони побилися об заклад, і таким чином Делані виконав свою частину угоди.

Цією історією поділилися автори сайту TwentyTwoWords. За три роки до передчасної загибелі Елліота друзі домовилися, що у разі, якщо Елліота буде вбито в бою, Делані прийде на його поховання в сукні.

І чим кричущіший вигляд вона матиме, тим цікавіше. Делані, який вже встиг відсвяткувати своє 25-річчя, памʼятає, що його друга опанувало непереборне відчуття страху перед тим, як він вирушив до Афганістану, щоб взяти участь в бойових діях. Елліоту на той час було лише 24 роки. Він запевняв, що вже ніколи не повернеться додому і розповідав другу про незліченні міни і нещадних ворогів, які робились дедалі сильнішими.


Ідея укласти таке незвичне парі виникла у Елліота. Коли він отримав звістку, що армійський підрозділ, до якого він належав, буде відправлено до Афганістану, то відчув непереборний страх, а дещиця гумору допомогла йому підбадьоритися. Друзі вирішили, що сукня повинна бути якомога яскравішою. На похованні ніхто з присутніх не зронив жодного слова про незвичне вбрання Делані.

Він спіймав на собі декілька здивованих поглядів, але запрошені знали про парі, укладене друзями. Делані намагався стримувати емоції, але коли схилився над могилою друга, щоб запитати його, чи подобається йому колір сукні, то розридався, усвідомивши, що його найкращий друг вже ніколи не зможе йому відповісти.


Ця зворушлива історія – чудове нагадування всім про те, що справжніх друзів – таких, які ладні піти заради один одного на найбезглуздіші і нерозважливі вчинки, – дуже складно знайти, і вони дорожчі, аніж усі скарби світу.

Залишається лише сподіватися, що Елліот оцінив сукню свого друга й від щирого серця над ним покепкував.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!