Цього запаху миші бояться як вогню: аромати, які врятують будинок від гризунівКоли починає холодати, гризуни перебираються до людей до будинку. Як це зупинити
Коли починає холодати, люди, які живуть у приватних будинках, стикаються із неприємною проблемою. Гризуни з полів та лісових володінь перебираються у будиночки людей.

Вони вдаються цілими гвардіями, а потім розмножуються з блискавичною швидкістю. Життя в такому будинку може перетворитися на справжнє пекло для господарів. Адже виселити цих непроханих гостей дуже важко. Найкращий варіант – якісна профілактика. Не доведеться боротися з навалою гризунів, якщо вчасно подбати про те, щоб вони не підходили до будинку.

Гризунов відрізняє чудовий нюх. Є запахи, які вони просто не виносять і якщо почують їх, не наблизяться ні на крок. Саме про ці запахи йтиметься у цій статті.

Плавлена ​​гума


Запах горілої гуми викликає справжні панічні атаки у щурів та мишей. Вони одразу ж сховаються у невідомому напрямку. Щоб відлякати шкідників, необхідно у старому металевому тазі підпалити гумовий виріб. Також після цього можна розкласти залишки гуми в деяких місцях. Величезна перевага даного способу полягає в тому, що гризуни не повернуться ще шість місяців, якщо не більше.

Оцет
Багато хто чув, що оцет відлякує комах, але мало хто знає, що його запах на дух не переносять гризуни. Навіть якщо в приміщенні вже оселилися миші, обробіть оцтовим розчином усі поверхні, щоб стояв концентрований запах. Шкідники одразу втечуть.


Скипідар
Діє так само, як і оцет. Слід обробити приміщення скипидаром. Убивча суміш – скипидар у поєднанні з гасом.Якщо обробити приміщення такою рідиною, то миші навряд чи з’являться ще у вашому будинку.

Підпалені пір’я, шерсть або пух

Можна підпалити стару пір’яну подушку, непотрібний пуховик або дірявий вовняний носок. Залишки після горіння можна розкласти по куточках приміщення. Золу, що утворилася в результаті горіння, можна змішати зі шпаклівкою та посипати «мишачі стежки». Гризуни покинуть приміщення.

Діготь берези
Візьміть непотрібну ганчір’я і зануріть її в березовий дьоготь. Ці ганчірочки розкидайте по кутках. Готово! Миші більше не потурбують. А як ви боретеся з набридливими гризунами? Пишіть під постом!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!