Як правильно відрегулювати вікна за 2 хвилини, щоб із них не тягнуло холодомУсього пару хвилин і кілька рухів та протягів більше не буде

Упевнитися, чи є протяг через закриті стулки пластикових вікон можна, піднісши до них запалений сірник або запальничку.

Якщо полум’я коливається – повітря з вулиці надходить у кімнату і потрібно відрегулювати вікна.
Змінити силу прилягання вікон до рами можна самому, для цього знадобиться лише шестигранник діаметром 4мм.

На бічній грані вікна є невеликі виступи, ексцентрики, їх можна встановлювати в різні режими, залежно від погоди за вікном. Повертаючи ці механізми, ви регулюєте щільність притискання між вікном та рамою рами.


Щоб усунути протяги, необхідно повернути механізм вліво, щоб більша його частина була звернена до приміщення. При такому положенні ущільнювачі щільніше контактують до рами та не пропускають вітер із вулиці. Літній режим навпаки, знижує щільність прилягання елементів і дає доступу повітря навіть при закритих стулках.


Приступають до регулювання, починаючи з нижнього ексцентрика, потім переводять у потрібне положення середній та верхній.

Не зайвим буде оцінити стан ущільнювачів. Згодом він здатний стискатися та перестає бути перешкодою для повітря. У такій ситуації буде потрібна повна заміна елемента.

Робота з налагодження щільності закривання вікна займає кілька хвилин і позбавляє небажаних протягів, дозволяючи підвищити температуру в будинку.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!