Хлопчик грав на планшеті в магазині техніки, коли продавець зрозумів, що він робить, зняв його на відео.Сучасні школярі в розвинених країнах світу звикли до того, що їх навчання нерозривно пов’язане з комп’ютером. Вони сприймають це як належне. Але є місця, де школярам доводиться дуже непросто.

В одній з бразильських муніципальних шкіл, в V класі навчається звичайний десятирічний хлопчисько, Гільєрме Сантьяго. Сім’я живе в малозабезпеченому районі, де не вистачає зручностей зв’язку. І сам хлопчина в сім’ї молодший з чотирьох дітей.

В Інтернеті він став відомий завдяки відео, викладеному в соціальну мережу одним з менеджерів великого торгового центру «Риф». Чоловік працює в магазині Samsung. Співробітники стали помічати в своєму відділі хлопчика, часто підходить до телефонів. Він включав їх і» зависав » поруч. Перемикав «кнопки», дивився в екран, час від часу щось писав на листочку. Продавці були в напрузі, оскільки хлопчина був маленький і спритний. Одяг Його не відрізнялася особливою новизною.


Таким же був скромний рюкзачок. Працівники магазину дуже боялися, що якщо він вкраде дорогий смартфон, їм доведеться платити за нього зі своєї кишені. Потім вони вирішили, що знахабнілий хлопчисько приходить грати в ігри. Втомившись боятися, в одну зі змін менеджер підкрався до хлопчини ближче і, акуратно відрізавши йому шлях до виходу, запитав, навіщо він приходить в їх салон? І що він робить з телефоном? Хлопчина явно злякався, але відповів, що робить тут уроки.


Співробітник магазину здивувався. Тоді Гільєрме розповів докладніше. У їхній школі цілих 278 учнів, на яких є всього 12 планшетів. Але головне в тому, що інтернет регулюється шкільною радою, а він дає його дуже обмежено, оскільки це досить дорого. У його батьків немає стільки грошей, щоб платити за установку обладнання. Тому, щоб зробити завдання, для якого потрібен Інтернет, Він приходить в магазин і використовує для виходу в Мережу один з телефонів.

Ось сьогодні йому потрібно зробити завдання з географії, на яке знадобиться хвилин десять. Менеджер, вражений тягою дитини до знань, дозволив йому використовувати планшет, на якому працювати набагато зручніше. Хлопчисько з радістю погодився. Зняте відео співробітник виклав в інтернет з коментарями про те, що хоча сім’я не може дозволити собі купити комп’ютер і вивести його в інтернет, дитина знайшла можливість вчитися і отримувати нові знання.

У відповідях багато бразильців написали, що Інтернет в країні дійсно дорогий. А малозабезпечені сім’ї не можуть дозволити собі придбати комп’ютер або планшет, тому що мінімальна зарплата становить 1000 реалів, а витрати навіть на малопотужний комп’ютер – 600 реалів. Коли ролик набрав у соціальній мережі понад 7,5 млн. переглядів, на нього звернули увагу в компанії Samsung.

Виступаючи від імені компанії, менеджер з обслуговування Nagem group і відповідальний за покупки, Густаво Дуке, заявив, що компанія дарує в сім’ю Сантьяго 2 планшета з повним обслуговуванням. Також пристрої будуть застраховані від несподіваної поломки. Фірма-виробник прийняла рішення, що прагнення до знань, завзятість і кмітливість повинні бути винагороджені. Враховуючи, що в сім’ї не одна дитина, компанія презентує два вироби.

Батьки знали, що Гільєрме іноді робив уроки в торговому центрі, але ніяк не розраховували на таку популярність. Тим більше, на подарунок від компанії-виробника. Вони впевнені, що такий Великодушний жест спонукає їх сина вчитися ще наполегливіше. У яких би ви не були умовах, завжди пробивайтеся до знань і своїх мрій! Доля обов’язково винагороджує працьовитих, наполегливих і сміливих. Друзі на цьому все, діліться роликом з друзями і близькими. До скорого

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!