Спільна молитва до святого Миколая, яка здатна зупинити ворога і подолати злоВажлива молитва, яку промовляють зараз усі українці до святого Миколая, та просять захистити Україну.

В цьому вам допоможе ця особлива молитва!

Молитва до святого Миколая
О святий отче наш Миколаю, предивний чудотворче! Добрий наш пастирю і покровителю землі Української. Ти є скорий помічник у бідах всім, хто до тебе прибігає.

До тебе після Господа і Матері Божої звертаємось, святий божий, силою даною тобі Богом яви чудо і милість Його на нас грішних. Зупини ворога, що хоче погубити нас. Захисти нашу державу Україну і нашу Церкву від усіх ворогів видимих і невидимих. Вбережи, від ворожих куль і несподіваної смерті наших людей, наших воїнів і захисників.


Укріпи силою Господньою військо українське і благослови на перемогу над ворогом. Охорони кордони держави нашої з моря і з усіх сторін, захисти кожне місто українське від ворожого вогню з неба, збережи наші храми святі!

Молимо тебе, святий отче Миколаю, повсякчасно охороняй у безпеці кожну родину українську, врятуй наших неповинних дітей! Твоєю отчею ласкою заспокой і утіш усіх страждаючих і наляканих. Умоли Господа нашого, щоб зберіг Він і благословив український народ! На Нього всю надію нашу покладаємо, хай буде воля Його блага над нами! Нині, повсякчас і навіки віків.
Амінь!


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!