Найпопулярніша мама Європи: Стефанія з пісні переможців Євробачення слухає Винника і не сприймає вбрання синаПісня, з якою Kalush Orchestra поїхав на Євробачення, присвячена матері лідера гурту – Стефанії Псюк, яка живе в Калуші. Жінка замолоду працювала на місцевому хімзаводі, потім вела власний бізнес, зараз – продавчиня в магазині. Людина геть непублічна, тому ніяковіє від уваги синових фанів та від інтерв’ю, йдеться в ТСН.

Блогери-оглядачі Євробачення у захваті від українського гурту. А для деяких було справжнє здивування, коли зрозумів, що Стефанія – це не кохана дівчина, а мама.

Що стала для сина музою, жінка навіть не здогадувалася. Ба більше, спочатку сама думала, що Стефанія – це кохана дівчина Олега. «Я читала під якимось кліпом коментарі, там був комент “де можна знайти Стефанію?” Я не привязала це до себе. Я щось подумала, що це хтось мав на увазі Сашу – дівчину його і просто переплутали ім’я», – додає Стефанія.

Пані Стефанія сприймає будь-який вибір сина. Свого часу змирилася, що він не став серйозним комп’ютерником, а подався у легковажний шоубізнес. А тепер, прихильниця пісень Винника, вона не просто знає – слухає увесь репертуар Kalush Orchestra. «Для мене то як щось нове було. Але зараз подобаються мені його пісні, з цими його етнічними вставками. Всі коментарі читаю, цікаво, що люди думають», – каже мама лідера гурту.


А от з тим, як одягається її син-репер, пані Стефанія ніяк не змириться. «Коли Олег почав писати той реп і ходити у таких штанах, для мене був шок. Я казала, що так ходять бомжі. Мале, худе, а штани на 10 розмірів більші», – пригадує жінка.

Людина геть непублічна, пані Стефанія ніяковіє від надмірної уваги синових фанів. І дарма – переконують її калушани. «Як мама мамі – я не просто тішуся – рада за неї, що вона мала можливість почути від сина такі слова», – каже одна із калушанок.


Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!