“Це приклад справжнього командира”: український актор Сеітаблаєв розповів про дзвінок “Калини” з полку “Азов”“Це приклад справжнього командира”: український актор Сеітаблаєв розповів про дзвінок “Калини” з полку “Азов”

Український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів про дзвінок з полку “Азов”, який перебуває на заводі “Азовсталь” в оточеному Маріуполі.

В етері “Сніданку з 1+1” Сеітаблаєв згадав, що одного разу вночі йому прийшло повідомлення з невідомого номеру: “Артеме, дозвольте до вас звернутися. “Калина”.

“На той час я на 100% не знав, хто такий “Калина”, але позивний цей чув. Я написав відповідь, що так, звичайно, чекаю. Мені подзвонили. Дійсно, це був боєць, заступник командира полку “Азов”, – розповів Сеітаблаєв.


За словами актора, “Калина” попросив поспілкуватися зі співвітчизником, студентом-медиком, який зробив вже близько 20 операцій пораненим.

“Ми поговорили з Асаном, так звати цього медика-студента. За п’ять хвилин Асан сказав: “Дякую, я пішов робити наступну операцію”. Ми поговорили трохи з “Калиною”, і потім я всю ніч не спав”, – поділився Сеітаблаєв.


Актор зазначив, що для нього – це приклад справжнього командира та справжніх побратимів. Він додав, що не був знайомий з “Калиною” і не знає, де він вночі взяв його номер телефону.

Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!