Їй пoдобається ім’я дoчки. Але 2 poки по тому, пpoчитавши його нaвпаки, дpyжина бyла готoва вбuтu чoловіка-фaнтазера…Мода на незвичайні імена давно і міцно захопила світ. В нашій країні і за кордоном все частіше зустрічаються діти, чиї батьки проявили фантазію при виборі імені. Лялька, Принцеса, Королева, Україна — це частина того, що вписується в свідоцтво про народження малюка.

Австралійський чоловік, який став татом, проявив винахідливість, вигадуючи ім’я для своєї доньки.

Коли молодий тато розповів дружині про те, як хоче назвати доньку, жінка зраділа. Ланесра — так передбачалося назвати дитину. Ім’я здалося мамі незвичайним і романтичним, Клер Сміт погодилася з вибором чоловіка.

Минуло два роки, в один прекрасний момент жінка прочитала ім’я крихітки навпаки і здивувалася. Дружина була готова вбити чоловіка-фантазера, так як той обвів Клер навколо пальця.


Будучи прихильником футбольної команди «Арсенал», чоловік назвав в її честь свою доньку. Хто б міг подумати, що через кілька років мама Ланесри здогадається, що ховається в незвичайному імені.

На щастя для фантазера — брехуна, дружина швидко пробачила. Чоловік уникнув страти, а дочка нічого не знає про батьківські сварки в силу свого віку.


Ось на що йдуть футбольні шанувальники, обманюють своїх дружин, нарікаючи дітей дуже незвичними іменами. Уміння проявляти фантазію — це здорово, але в усьому має бути міра.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!