13 piчний підліток побyдyвaв влacний будинoк на задньому двopi. Зaгляньте всepeдину i будeтe вpaжeнi …Будинок, побудований 13-річним хлопцем на власні кошти, зовні не дуже вражає. Але достатньо заглянути всередину…

Чим займаються сучасні підлітки у вільний час? Варіантів багато, але навряд серед них буде будівництво будинку. Тому зведена 13-річним американським хлопчиком Люком Тіллом з Дабука (штат Айова) невеличка затишна оселя, викликала подив і захоплення не тільки у його друзів, але й у сусідів.

Люк побудував маленький котедж на задньому дворі батьківської домівки, використавши для цього лише свої кошти. На будівництво він витратив півтори тисячі доларів. Тепер мрія хлопця здійснилася, він може жити у власному будиночку.

На своєму каналі в YouTube Люк розповів, що вирішив зайнятись будівництвом минулого літа, бо не знав чим зайняти себе у вільний час.


На підготовку до початку будівництва своєї оселі пішов рік. Щоб отримати кошти на придбання необхідних матеріалів, Люк наймався косити газони, виконував різноманітні доручення сусідів і навіть почав збирати гроші через Інтернет. Або допомагав іншим в обмін на потрібні послуги. Так електрика була проведена в будиночок знайомим хлопцю електриком, а він за це прибрав у нього в гаражі.

Майже 75% всіх матеріалів, з яких збудована оселя Люка, вживані — це залишки будинку рідної бабусі хлопця. Вхідні двері – подарунок рідного дядька.


Будиночок, без сумніву, не дуже великий – усього 8 м2. Води в ньому ще не має, сантехніка не встановлена, але електрика вже проведена.

Звичайно, батьки не стояли осторонь, а активно допомагали сину втілити його мрію в життя. На думку батька Грега, це набагато краще, чим проводити весь день в Інтернеті, граючи в ігри, або листуючись в соцмережах. У будинку є і все необхідне для виконання домашніх завдань, саме там Люк їх і робить. Також там встановлено телевізор і мікрохвильову піч. Ліжко для сну розташоване на другому поверсі.

Як розповів Люк у своєму відео, його ціль – продемонструвати підліткам, що чогось досягти і зробити своїми силами, можливо й у такому ранньому віці. Ви можете самі подивитися, яку чудову оселю збудував цей юний, але дуже талановитий хлопчик.

Історія Люка – це відмінний приклад того, чого може досягти дитина з чітко поставленою метою, етичними цінностями і підтримкою близьких. Я дійсно вражений будинком цього хлопця і був би сам не проти мати подібний на задньому дворі!

Ставте «лайк» і діліться цією статтею, щоб інші теж дізналися про Люка і його дивовижний будиночок!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!