10 oзнак тoгo, що кpoв стaлa гycтою. Ось як пepeвірити свiй стaнГуста кров негативно позначається на стані організму і є причиною багатьох захворювань, які потенційно небезпечні для життя. Тому важливо знати ознаки і розуміти причини загустіння, щоб уникнути ускладнень.

10 ознак того, що кров стала густою
Біль або набряк ноги
Більшість згустків крові формуються в ногах. Таким чином, завдаючи серйозні набряки й біль. У цьому випадку ваші вени почнуть збільшуватися. І оскільки м’язова область тут досить товста, згусток не покине тіло так легко.

Відчуття тепла
Якщо починаєте відчувати тепло в одному місці на вашій нозі, то можете страждати від згустків крові. Крім підвищення температури, також можете відчувати свербіж і біль в цьому районі.

Виснаження
Коли відчуваєте надмірну втому, і у вас немає вагомих причин для цього. Плюс, серце в такому випадку працює швидше і в результаті перевантажує себе.


Нерівне дихання
Якщо ваше дихання збивається, причиною цього можуть бути тромби. Згустки крові впливають на нормальну роботу легенів і серця, що в кінцевому підсумку викликає задишку.

Біль в грудях
Згустки крові можуть легко потрапити в легені. Це призводить до незвичайного болю в грудях, який поширюється в сторону.


Біль під час руху
Навіть найменші рухи можуть переміщувати тромби та викликати біль у відповідь. Найпростіші рухи, такі як нахил або чхання, перетворяться в біль, якщо діагноз — згустки крові.

Раптовий кашель
Серед багатьох симптомів згустків крові раптовий кашель без поважної причини є найсерйознішим. Якщо іноді кашляєте, знайте, що проблема може бути викликана тромбом.

Спазми
Спазми відбуваються з різних причин, і тромби є однією з них.

Біль в ногах і литках
Біль в ногах, який поширюється на ікри, ймовірно, робота згустків крові. Згустки запобігають потраплянню кисню в стопу й ікру, що викликає біль і напругу в цій області.

Інші причини
Зазвичай, коли утворюються тромби, серце б’ється швидше. Це може привести до лихоманки або запаморочення. І хоча ці свідчення зазвичай супроводжуються іншими симптомами, завжди повертайтеся до цього списку, щоб отримати чіткішу картину.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!