Пoяснюю, чoму я відмoвилася від гocтей після 45 poків, а якщо приxoдять, то намaгаюся випpoвадити швидшeУ свої 45 років я перестала любити гостей. В молодості тільки те й робила, що запрошувала всіх у гості. Рада була бачити їх завжди у себе вдома. А вже після 40 років почала зменшувати посиденьки. У 45 взагалі практично звела їх до мінімуму. Пояснюю, чому я так вчинила …

3 причини, чому я більше не запрошую гостей додому
Навіть останній ювілей я відзначала не вдома, а в кафе, щоби гості не засиджувалися до пізньої години у мене в квартирі. Навіть якщо приходять зараз випадково, то намагаюся випровадити їх якомога швидше. Наведу вам 3 причини принаймні, чому я більше не запрошую гостей.

1. Великі витрати на гостей
Коли приходять гості, необхідно накривати на стіл. Скромно сидіти у нас не виходить. Закуповуватися доводиться масштабно. На одні посиденьки йде не менше пари тисяч, якщо без особливого приводу. Якщо гості приходять на якесь велике свято, то все обходиться в 5 разів більше. Від гостей презенти невеликі, щось там до столу, не більше.

2. Гості займають багато часу
Деяких гостей випровадити з дому нереально. Таке відчуття, що вони приходять до себе додому. Мало того, що засиджуються допізна, так ще і починають командувати як у себе вдома. Мені такий порядок речей перестав подобатися. Зараз мені хочеться побільше відпочити, а не витрачати час і сили на гостей.


3. Потрібно приготувати і прибрати
Мало того, що витрачатися фінансово треба нормально так, так ще й витратити час на підготовку частувань, а потім після гостей все прибрати.

Без особливого приводу гостей не запрошую. Так, до мене можуть зайти подруги на чай, але великі банкети більше не влаштовую. Подумати тільки, скільки вільного часу з’явилося тепер! Не дуже красиво з мого боку, але я намагаюся, щоби гості не засиджувалися довго. Перед тим, як вони приходять, відразу попереджаю, що у мене ще зустріч або багато різних справ, тому мені потрібно йти з дому.


Ганебного в своїх діях нічого не бачу. Зрозуміла, що мої знайомі все життя проходили по гостях, а самі запрошували вкрай рідко. Тепер розумію чому. Адже простіше прийти і принести якийсь скромненький презент, ніж ходити і догоджати кожному.

Так, можна допомогти накрити на стіл, прибрати. Але хороші і гостинні господині зазвичай відмовляються від допомоги. Ось так, в 45 років повністю відмовилася від гостей, і зрештою лише виграла від цього!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!