25-piчна вaгiтна відчyлa в живoтi дивні пoштовхи. З такoю ситуацією лікapi щe не стикaлиcяСвого часу про Олену Сєдову і її дітей трубили всі газети. 25-річна мати з Марганця чекала трійню. Коли чоловік дізнався про це, то кинув красуню-дружину, сказавши лише, що «не потягне трьох».

Проте, жінка не стала побиватися за коханим. Мати, сестра і брат допомагали Олені впоратися зі складною вагітністю. Однак коли породілля потрапила в лікарню, то швидко стала справжньою знаменитістю!

Як відомо, при виношуванні двох або трьох плодів ризик передчасних пологів сильно підвищується. Ось і у Олени води почали відходити за 15 тижнів до терміну. О другій годині ночі жінку відвезли з Марганця до Дніпра.

Тамтешні лікарі, оглянувши породіллю, вирішили: пологи необхідно відстрочити! Перша з трьох дочок Олени, Ликерія, з’явилася на світ через чотири дні після приїзду жінки в дніпропетровський пологовий будинок.


Малятко народилось з вагою всього 980 грамів, і стан був критичним. За правилами такі пологи потрібно стимулювати, якщо вони зупиняються через півгодини після народження першої дитини.

Однак виявивши, що у кожної дівчинки плодовий міхур свій, лікарі вирішили вчинити по-іншому. Стимулюючи пологи, вони ризикували втратити інших діточок. Таким чином медики дали Златі і Стефанії шанс на життя!


Старша з трійні, Ликерія, чекала появи на світ сестер в інкубаторі. На щастя, дівчинка швидко набирала вагу.

Поки дівчинка приходила до тями після передчасних пологів, інші дві крихти набиралися сил в материнському лоні. Лікарям вдалося відкласти прихід Злати і Стефанії в світ на 38 днів!

Зрештою ризиковане рішення медиків окупилося сторицею. Сестрички з’явилися на світ міцними і здоровими.

Зрозуміло, маляток все одно довелося виходжувати в реанімації, але завдяки старанням фахівців через два тижні вся трійця вже лежала в одній палаті з мамою.

Дізнавшись про унікальні трійнята, громадськість вирішила допомогти родині Сєдової. Влада рідного міста виділили жінці новий будинок, а волонтери допомагають в постачанні спеціальної сумішші і медикаментів для маленьких дочок. Сьогодні Олена твердо впевнена — у неї з малятами все буде добре!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!