Волонтерка: Хто вам дав право обзивати і насміхатись над антивaкцинатopaми? Відкрию вам секрет, в мене багато знайомих…Українці не ведіться на чергову політтехнологію та не ділить людей на «антівакцинних» та вакцинованих!

В мене багато знайомих і родичів, які зробили два щеплення і сьогодні хворіють на Ковід і далеко не в легкій формі, і також є багато знайомих, хто не робив жодних вакцин і переніс хворобу в легкій формі або взагалі не хворів.

Не треба «відправляти» до родичів загиблих тих, хто не робить вакцини. Сьогодні багато загинуло і тих, хто робив вакцини. Зупиніться, будь ласка !!!

В тому, що така сітуація , винна наша медична система. До сімейного лікаря дозвонитися неможливо, здати тести без черги неможливо , жодної ізоляції хворих від здорових немає, швидку допомогу викликати неможливо, лікарів не вистачає, більшість людей хворіє » сам на сам » з хворобою.


Сьогодні по країні пройшли акції протесту проти примусової вакцинації, люди вийшли відстояти свої права. Страшно читати коментарі.

Я просто не розумію тих, хто зробив вакцини, чому ви так боїтеся тих, хто не вакцинованих, та хто вам дав право обзивати тих, хто не погоджується з вашою думкою ? Давайте краще всі разом будемо думати, як змінити на краще нашу медичну систему, а не звинувачувати один одного !


Галина Геннадіївна Однорог

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!