Що потрібно робити кожній жінці в домі, щоб завжди водилися грошіЗ давніх часів, люди примічали, які дії ведуть до достатку, успіху та щастя в оселі.

За допомогою певних засобів можна зберегти та примножити фінансовий добробут й це є віник, який вважають символом достатку. Однак, він має бути цілим та мати гарний вигляд, щоб залучити гроші у будинок.

Використання віника для залучення достатку.

  • Забороняється купувати віник в серпні. Купуйте його на зростаючий місяць, а перед придбанням можете загадати бажання й воно обов’язково здійсниться. Кращий варіант отримати віник з рук чоловіка, бо це зарядить його позитивною енергетикою.
  • Перш ніж занести мітлу в дім, побийте нею об дерева, за прикметою це принесе гарний врожай. Після цього заметіть невелику кількість сміття з вулиці в оселю, промовляючи «Все добро в мій будинок».
  • У багатоквартирному будинку слід діяти іншим чином — заметіть до своїх дверей сміття від квартир заможних сусідів, таким чином ви притягуєте до себе добробут та достаток.

Вдалий день для прибирання.
Фінансове становище щільно пов’язане з днем, коли ведеться прибирання.


У понеділок.
В цей день мести не можна — позбавляєтесь матеріального блага.

У вівторок.
Якщо займатись прибиранням в цей день, можна знайти загублені гроші або вам повернуть давній борг.


У середу.
Якщо у вас власний бізнес, тоді це найвдаліший день для прибирання, добре йтимуть справи у торгівлі.

У четвер.
Мести в цей день гарна прикмета, яка свідчить, що в оселі не буде фінансових складнощів. Під час прибирання відчиняйте вікна, щоб крізь них пішла енергетика бідності.

У п’ятницю.
В цей день прибирати не можна — гроші підуть з оселі.

У суботу.
Гарна прикмета, мести в суботу — притягуєте достаток.

У неділю.
Можна зазнати проблем у майбутньому, якщо займатись хатніми справами в цей день. Мітла повинна стояти у кутку будинку, ручкою вниз. Якщо поставити його іншою стороною, тоді добробут піде геть з будинку.

Вважається, що на мітлі спить домовик, тому вона має бути завжди чистою, щоб він не гнівався. При зміні житла на нове, старий віник беруть з собою, запрошуючи домовика до нової оселі.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!