Ось що буде, якщо постійно обіймати березу та інші дереваХочете вірте, а хочете — ні, але я вам розповім одну історію, яку я почула від подруги Олі. Це моя дуже близька подруга, яка вірила лише в традиційну медицину та ніколи не зверталася до знахарок чи цілителів.

Але згодом вона почала страждати на невідому хворобу: постійні болі в грудях та слабкість мучили дівчину. Результати аналізів та кардіограми не демонстрували жодних відхилень, а лікарі лише розводили руками. Потім сказали, що, можливо, це невралгія, бери таблетки і лікуйся. Але стан Олі погіршувався з кожним днем і тоді вона вирішила виїхати до себе в село. Бути ближче до природи.

В селі проживала одна стара знахарка — Устина, яка одного дня взяла дівчину в ліс та привела до могутньої берези. Жінка сказала, щоб подруга попросила допомоги в берези. Оля розповідала з таким захопленням, що я так і не зрозуміла, що відбувалося, але болі її припинилися з того часу. Я сама не знаю, як це пояснити, але Оля відновлювалася з кожним днем. Вже і рум’янець з’явився на щоках. Після цієї історії ми й самі вирішили дослідити, чи можуть мати дерева якусь силу.

Сила дерев

Цілюща сила дерев – це не жарт, а науково доведений факт. Насправді, практикою лікування деревами займаються вже сотні років. Ці могутні рослини допомагають боротися зі стресом, напругою, болями. Але, щоб отримати результат, потрібно обирати правильні дерева.  Є різні види дерев: дерева-цілителі та дерева-вампіри. Одні з них зцілюють, а інші — забирають надлишок негативу.


Підходьте до дерев з північної сторони та притуліться до них спиною. Тоді потрібно промовити мовчки або вголос, що саме вас турбує і від чого ви хочете позбутися. При відчутті дискомфорту потрібно змінити дерево, адже воно вам не підходить. Якщо ви хочете отримати нову енергію та силу, то підходьте з південного боку та обніміть дерево. Торкніть долонями та чолом до кори.  А тепер нумо розберімося, яке ж дерево потрібно саме тобі.

1. Береза

Береза володіє потужною енергетикою, яка зцілює людину від запалень та інших хвороб, особливо добре впливає на жіноче здоров’я та покращує стан шкіри.


2. Граб

Дерево рятує від хронічної втоми та апатії, також допомагає боротися зі страхами та фобіями. Але граб надзвичайно могутній та сильний, тому не слід залишатися поруч з ним довше, ніж на 10 хвилин.

3. Волоський горіх

Волоський горіх забирає негативну енергію, допомагає боротися з роздратуванням та емоційною нестабільністю.

4. Груша

Плодові дерева — це зазвичай донори доброї енергії. Не винятком є і груша. Але за енергетичною зарядкою краще все ж йти до дикої груші.

5. Дуб

Дуб здатний подарувати тобі бадьорість духу і тіла, ясність думок і міцність здоров’я. Дуб одночасно заспокоює, якщо людина нервує, і тонізує, якщо не вистачає сил для боротьби з хворобою або життєвими негараздами. Справжнє дерево для чоловіків, а от жінкам та дітям з ним треба бути вкрай обережним.

6. Ялина

Це дерево-вампір, але діє м’яко та ніжно забирає негатив та біль. Також спілкування з ялиною радять людям, які страждають від нічних кошмарів.

7. Верба

До верби слід звертатися лише у виняткові моменти, і більше вона любить жінок. Заспокоює біль втрати та пережити трагедію. Але не жалійтеся вербі на дрібниці, оскільки вони можуть перетворитися в ще більші негаразди.

8. Клен

Це особливе дерево: воно не просто забирає твою негативну енергію, а перетворює її в позитивну. До клену потрібно ходити, коли хочеш позбутися від стресу і зарядитися енергією.

9. Липа

М’яке та добре дерево, яке з радістю ділиться своєю енергією з людьми. Чудовий варіант відновлення після спілкування з деревом-вампіром.

10. Осика

Осика – найсильніше дерево-вампір. Воно вбирає в себе усю негативну енергію та допомагає позбутися від різних хвороб — запалення, рани, забої, зубний біль, безсоння.

11. Сосна

Сосна – жіночий донор. Жінок вона просто обдаровує енергією, покращує стан здоров’я та прискорює метаболізм. Протипоказано звертатися до сосни людям зі слабким серцем.

12. Тополя

Тополя так і вбирає у себе всю негативну енергію. Це дерево — чудовий засіб від болю та напруги, за силою не настільки ефективна, як осика, адже діє м’якше. Правда, після спілкування з таким деревом, потрібно буде звернутися ще до дерева-донора.  

13. Яблуня

Яблуня – це дерево-донор, яка є найкращим засобом для жінок, які прагнуть зберегти молодість і красу. Також вона допомагає краще знаходити вихід з різних дріб’язкових проблем. Але памятайте, що більшу силу мають не садові дерева, а дикі красуні.

Ця інформація нікому не зашкодить, а, можливо, навпаки стане комусь у пригоді.

Друзі, подобається вам ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!