Тука запропонував заборoнити партію Медведчука в Україні! Підтримуєте?Ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що в країні необхідно “в терміновому порядку” ухвалювати закон про заборону діяльності проросійських політичних і громадських організацій.

“Під дію закону відразу ж підпаде парламентська фракція “Опозиційна платформа – За життя” Медведчука – ну і чудово”, – сказав він OBOZREVATEL.

На думку Туки, створити такий законопроєкт буде не важче, ніж законопроєкт про декомунізацію в Україні. “Опоненти часто говорять: спробуйте прописати, як визначити проросійські організації. Але я думаю, що якщо зібрати пул кваліфікованих юристів і політологів, то за кілька днів вони це зроблять”.

“Закон про декомунізацію провели. Жодного інфаркту у комуністів я не бачив, жодного інсульту не трапилося, і навіть діарея нікого не спіткала. А діяльність Комуністична партія припинила. Те ж саме можна зробити й тут”, – підкреслив він.


У цьому контексті Тука назвав “якоюсь метушнею” спроби нинішньої команди влади на чолі з Володимиром Зеленським боротися з російською пропагандою. “Боротися з пропагандою заборонними методами – однаково, що граблями різати хліб”, – зауважив він.

Тука додав, що ККД окремих контрпропагандистських заходів на кшталт розкидання листівок над окупованими територіями Донбасу або створення спеціального телеканалу “менший, ніж у паротяга”. “Існують значно розумніші, цивілізовані способи протидії подібним явищам”, – сказав він. На думку Туки, необхідно “боротися з причиною, а не з наслідком”.


Зокрема, унеможливити фінансування проросійських ЗМІ політичними силами. “Цього не робив Порошенко, не робить і Зеленський. Я не бачу навіть спроб діяти в подібному напрямі”, – констатував він. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!