Про що потрібно мовчати, щоб не накликати на себе і свою родину біду.На жаль, у світі існують люди, які бажають та роблять погані речі.
Вони заздрять, несуть злобу, наврочать, наводять порчу, тому не розповідайте нікому речі, про які піде мова в цій статті.

Про що потрібно мовчати.
1.Плани на майбутнє.
Розповідь про свої мрії та про добробут у майбутньому приносить задоволення і ейфорію. Але це дуже погана звичка, бо навіть близькі люди, можу заздрити та робити все, щоб Ваші надії зійшли нанівець. Навіть їхні темні думки будуть впливати на задумане негативним чином.

2.Сварки в родині. Ніколи не розповідайте про негаразди, сварки та конфліктні ситуації в родині. Людина, яка вислуховує ці жалоби, може зловтішатися і отримувати від цього задоволення. Цей негативний потік примножує сварки та напруження між подружжям. А рідні люди сформують погане враження і за найменшої нагоди обов’язково нагадають про це.

3.Благодійність. Робити добро потрібно мовчки, а якщо хочеться поділитися радістю, зробіть це перед дзеркалом. Оточуючі можуть не зрозуміти благого пориву душі і сприймати Вас як хвастуна, заздрити та негативно налаштовувати інших.


4.Успіхи. Це викликає тільки заздрість, і вона має таку силу, що фортуна відвернеться від Вас. Про свої досягнення діліться тільки з найближчими людьми, яким довіряєте і впевнені, що вони розділять з Вами щиру радість.

5.Плітки та лайливі слова. Всі плітки рано чи пізно дійдуть до того, про кого їх складають. Репутація пліткаря швидко розійдеться його ж співбесідниками в оточенні. Його почнуть уникати, насміхатися та ігнорувати. Це стосується і тих, хто вживає лайливі слова. Вони формують негатив навколо, і в такому середовищі не можуть бути добро, успіх та позитив.


6.Фінанси. Ніколи не розповідайте, а тим паче не вихваляйтеся своїми доходами. Заздрісники сформують негативну енергетику навколо Вас і це може привести до втрати джерела заробітку та фінансового добробуту. А найгірше, це притягує грабіжників та шахраїв. Гроші люблять тишу! Слідуйте цьому правилу і все буде добре.

7.Здоров’я та діти. Ніколи не можна говорити погане про своїх найцінніших діточок, особливо чужим людям. Їхні та Ваші негативні репліки в сторону дітей, можуть травмувати чутливу дитячу психіку. Це стосується і здоров’я! Розповіді про погане самопочуття притягують ще більше хвороб та бід у Ваше життя. Це формує негативну ауру, в якій не може зароджуватись здоров’я, успіх та щастя.

Прислухайтеся до цих порад та зробіть висновки. Думайте про те, що і кому розповідаєте про своє життя.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!