Мінус 9 кг за місяць – твоя нова реальність. Не потрібно худнути, а просто запусти метаболізм! Досить 2 лoжки в день.Насіння Чіа — головний здоровий продукт останніх кількох років. Дослідження підтверджують, що насіння Чіа — це відмінний продукт для правильно харчування. Вони містять рослинні омега-3 жирні кислоти, незамінні амінокислоти і рідкісний вид водонерозчинної клітковини.

Користь насіння Чіа полягає в тому, що вони покращують травлення і нормалізують обмін речовин. До їх складу входить омега-3, що допомагає усувати різні мікрозапалення в організмі і сприяє зниженню рівня поганого холестерину в крові. У свою чергу, клітковина знижує рівень інсуліну і виступає пробіотиком. Крім цього, в насінні Чіа є триптофан важливий для гарного настрою.

Як Чіа допомагають схуднути

Особливості Чіа в процесі схуднення

1. Насіння Чіа, після споживання, збільшується в шлунку людини до 12 разів. Таким чином вони дарують швидке насичення за мінімум калорій.


2. Розбухаючи, насіння перетворюються в гель. Він осідає на слизовій і перешкоджає всмоктуванню вуглеводів. Навіть якщо кількість насіння незначна, ефект помітний завжди.


3. Якщо регулярно вживати насіння, то з організму виведеться зайва рідина, сіль, шлаки, поганий холестерин і канцерогени. Покращиться кровообіг та метаболізм.

4. Чіа допомагає усунути запалення. Така властивість також усуває целюліт на стегнах та забезпечує організм корисними мінералами. 

Вибирайте правильно

Завжди дивіться на дату виготовлення продукту під час покупки. Пам’ятайте, що термін придатності насіння — 1 рік. Не рекомендується вибирати китайську продукцію через низький рівень екології.

Мінус 9 кг за 1 місяць

Якщо їсти це насіння щодня в поєднанні з правильним раціоном та фізичними нагрузками, то за один місяць можна скинути 9 кг. Ми вам розповімо, як правильно вживати це насіння.

Складові:

  • 1 ст. л. насіння Чіа
  • 1 ст. л. рідкого меду
  • 1 лимон
  • 0,5 скл. води

Приготування:

1. Спершу помістіть насіння Чіа у воду на годину, а потім процідіть.

2. Додайте до насіння 0,5 скл. води, мед і сік одного лимона.

3. Змішайте інгредієнти в блендері до однорідної консистенції.

Потрібно їсти 2 ст. л. вранці  натщесерце.

Навіть якщо ви не будете займатися спортом, насіння Чіа здивує вас результатом.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!