Жiнка пepeтворила стapий тpeйлер у двoпoвepховий дepeв’яний бyдинoчoк — тe, як вoнa оргaнiзyвала пpoстір усepeдині вpaжаєЗатишок у кожній деталі. Важко повірити, але навіть найкрихітніше житло може бути по-справжньому затишним. Це підтверджує історія жінки, яка створила домашній затишок у маленькому будиночку, переробленому з трейлера.

Стінки конструкції обшиті дерев’яними дошками, що підкреслює єднання з природою. А воно дуже відчувається під час проживання в цій конструкції. Дивно, але будівельники навіть змогли сконструювати другий поверх.

На другому поверсі знаходиться спальня, а також цілий ряд вікон, які дозволяють економити на освітленні. Стеля тут низька, але кімната досить простора, щоб у ній, не заважаючи одне одному, знаходилося двоє дорослих людей. Униз ведуть надійні сходи.

У нижній зоні не так багато світла, проте частина того, що світить нагорі, проникає і сюди. Є і своє невелике вікно, яке за бажанням можна завісити щільною шторкою.


Також там є санвузол і невеликий душовий піддон. Усі меблі на першому поверсі, як і стіни, виконані з натурального дерева. Це гарантує довговічність і свідчить про хорошу якість будинку та його інтер’єру.


Проте будиночок мобільний. Через те, що він побудований на основі фургончика, його легко перевезти на будь-яке бажане місце. Подвійно вражає те, що господиня будинку створила все власноруч, користуючись тільки допомогою своїх друзів.

Виявляється, навіть самостійно можна перетворити старий транспорт так, щоб отримати незвичайне перевізне житло.

Головне — слідувати порадам досвідчених будівельників і грамотно розпланувати простір.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!