Бeздомний хлoпчик підiйшoв до мaшини, щоб попpoсити гpoшей, aлe те, що вiн пoбaчив через вікно, дoвeло його дo слiз. ФотоДжон Туо був бездомним жебраком на вулицях Найробі, Кенія! Кожного дня він стояв на світлофорі, і коли світло вмикалось червоним, підходив до водіїв, просячи трохи грошей.

Але одного разу Джон заглянув у вікно автомобіля і оторопів.

Він помітив декілька великих апаратів, підключених до жінки на пасажирському сидінні. Її звали Гледіс.

Він запитав її, що це за апарати і чому вона підключена до них. Жінка пояснила, що в неї стався колапс легень, і тепер їй потрібно постійно носити з собою кисневий балон і генератор. Джон продовжував ставити запитання. Виявилося, що Гледіс, будучи 32-річною жінкою, вже перенесла 12 операцій, одна з яких пошкодила зоровий нерв і зробила її сліпою.


Джон був такий зворушений її історією, що почав плакати. Хлопчик запитав, що він може зробити, щоб допомогти їй. Вона взяла його за руку і запропонувала йому помолитися разом. Після того, як вони помолилися, Джон дістав всі гроші, які йому дали в той день, і віддав їх Гледіс. Він був впевнений, що жінці ці гроші потрібніші!

Але те, що відбулося далі, виявилося ще більш дивним.


Перехожий почув їхню розмову, сфотографував все це і поділився історією в Інтернеті. Пост набрав шалену популярність. Тисячі людей, зворушені історією Гледіс і Джона, організували спеціальну кампанію, щоб зібрати необхідні гроші на лікування.

Вдалося, в цілому, зібрати близько 80000 доларів. Гледіс, вдячна маленькому хлопчикові, чия доброта змінила її життя і вирішила подбати про Джона. Тепер хлопець буде відвідувати школу, замість того щоб жити на вулиці: Гледіс всиновила його!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!