Жiнка лежала у ванні, коли собака вкyсuла її за pyку. Вийшoвши з ванної кiмнати, вoна бyла 0шелешена!Історія пса Петча наробила багато шуму в окружних ЗМІ після того, як він врятував сім’ю з охопленого пожежею будинку. Петч живе в родині Ноли і Річарда Девіс і їх дітей, Ендрю і Клари. Вони принесли його до себе в будинок ще маленьким цуценям.

Згодом пес виріс великим, і для нього не було достатньо місця в невеликому будинку сім’ї Девіс. Тому батьки почали замислюватися про те, щоб віддати пса в іншу сім’ю, хоча діти були проти. Під тиском, батьки погодилися почекати з остаточним рішенням. Вони й гадки не мали, як могло це рішення вплинути на їх життя.

В один з вечорів, Нола лежала у ванні, в тому місці, куди Петч завжди боявся заходити через острах води.

Жінка була в будинку одна, і включивши радіо вирішила відпочити, полежавши у ванні. Раптом, пес вбіг до кімнати і схопив жінку за кисть і почав тягти назовні. Нола зрозуміла, що пес чимось сильно стривожений і, надівши халат, відкрила двері. На той час вогонь вже охопив майже весь будинок і язики полум’я кинулися у ванну.


Пес повів господарку крізь вогонь. »Він пішов попереду мене і обертався, щоб упевнитися, що я йду за ним.» Вони вибралися з палаючого будинку в двір. Нола побачила, що їх машина стояла близько до полум’я і інстинктивно захотіла вбігти назад в будинок за ключами, щоб відкотити автомобіль на безпечну відстань. Але Петч не дозволив цього зробити. Він перегородив господині шлях і почав гарчати на неї.

Через кілька миттєвостей в будинку прогримів вибух. Нола представила, що б могло статися, якби її не врятував цей хоробрий пес. Пізніше в тому році, Петчу вручили медаль за відвагу.


Незабаром, на щастя сім’я Девіс змогла придбати новий будинок, більший за попередній, де тепер є достатньо місця для їх героя.
Джерело:ohlyad-dnya.pro

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!