Дoсить меморандумів! “Дeпутати проголосували за віднoвлення ядерного статусу Укpaїни і звернулися до…”Депутати виступили за відновлення ядерної зброї і звернулися до Зеленського:  Як передає Politeka.net, про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Так, народні обранці проголосували за звернення до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради та Кабінету Міністрів Про відновлення ядерного статусу нашої держави і пропонують розпочати виготовлення власної ядерної зброї.

Депутати проголосували за нього майже одноголосно і без обговорення.

Вони вважають, що в України є необхідний науковий і промисловий потенціал для виготовлення ядерної зброї. Але, попри високу вартість програми з відновлення ядерного статусу і складність її фінансування з бюджету в умовах війни, пропонують ввести внутрішню державну позику на відновлення ядерного арсеналу України.


Раніше в мережі показали ядерний могильник Придніпровського хімічного заводу, на якому за радянських часів збагачували уран для ядерної зброї. За інформацією журналіста Казанського, саме тут в 1949 році були отримані матеріали для першої радянської атомної бомби, яка була підірвана в серпні того ж року на полігоні в Семипалатинську в Казахстані.

Відходи, які працівники називали “хвостами” зливали в яри і балки поруч із заводом. Таким чином могильники з’явилися в межах Кам’янського на березі Дніпра.


Нагадавши, як виглядає найстрашніше місце Прип’яті. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!