Мaти з донькою насміхалися над повною дiвчиною, яка пpиміряє веciльну сукню. Відповідь власниці магазину приголомшив усіх!У весільному магазині повна дівчина вибирає сукню. У неї скоро весілля. Вона хоче виглядати принцесою в цей особливий день, передає Ukr.Media. Тут в магазин заходять мати і дочка, вони прийшли за своїм замовленням. У дочки скоро весілля. І тут вони бачать пампушку і глузливо кажуть: «Ми думали, кити не спаровуються».

Це почула продавець, за сумісництвом власниця магазину, запитала їх ім’я, потім написала щось на листку і вручила їм.

Це виявився чек, який анулює їх замовлення і повертає їм усі гроші. Мати з донькою остовпіли: як, у дівчини скоро весілля, залишився тиждень, вони не встигнуть замовити нове плаття, тим більш, таке ж! Не можна анулювати замовлення!

Продавщиця відповіла: «Я не хочу, щоб через вас якась наречена відчувала себе ущемленою. Так що беріть цей чек і йдіть звідси, поки я не викликала поліцію».


Зарозуміла мати і дочка не знали, що власна дочка власниці магазину має дисбаланс щитовидної залози, як і повна наречена в її магазині, і бореться зі своєю власною вагою. Тому вона вирішила стати на бік справедливості, боячись, що колись таке можуть сказати її дочки.

Дійсно, кожна наречена має право в цей день бути просто чарівною. І ніхто не має права позбавляти її такого задоволення.
Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!