«Ми звичайна сім’я!» Доросла 43 річна жінка завагітніла від 17-річного підлітка.У Британії 43-річна жінка, яка народила дитину від свого 18-річного коханця, наполягає, що вони звичайна сім’я, і просить не втручатися в їх відносини. Жінка запевняє, що хлопець навіть радий стати батьком. Джек і Кетрін познайомилися по Інтернету, і підлітка не збентежило, що жінка старше його майже в два рази. Більше того, він навіть сам приймав пологи у подруги! Нещодавно Джек розповів про те, яка ця радість — бути батьком.

Роман між закоханими стрімко закрутився, Джеку тоді було всього 16 років, вже через 7 місяців після початку відносин вони оголосили про те, що чекають дитину. Тепер же молоді батьки сповнені рішучості довести, що нічого дивного чи поганого в їх відносинах немає. У Кетрін вже є діти — 13-річна та 5-річна дівчинки. Вони всі живуть як одна велика сім’я. А Джек навіть кинув школу, щоб бути з коханою постійно. Кетрін наполягає, що її улюблений відмінно ладнає навіть з її старшою дочкою, яка набагато молодша за свого «батька».

Кетрін розповіла, що почала відчувати болю, і пара вирушила в Королівську лікарню Сандерленда. Але там лікарі їх запевнили, що передчасно хвилюватися.
— Я продовжувала їздити в лікарню протягом наступних кількох днів. Я їздила п’ять разів, і щоразу мене відправляли додому, тому що вони сказали, що я ще не готова народжувати. Але я відчувала, що дитина вже в дорозі, я вже народила двох дітей, тому я, звичайно, знала, як це було!

Після п’ятої поїздки в лікарню Кетрін і Джек збиралися спати, і тут у неї відійшли води.
— Я кричала від болю, коли Джек зателефонував до лікарні, і вони почали розповідати йому, що робити, щоб допомогти мені народити, прямо по телефону. Джек був страшенно наляканий, але в підсумку він впорався на відмінно. Пологи пройшли в спальні будинку. Йому вдалося зняти мою піжаму, і він вже бачив голову дитини.


Дитина виглядав тривожно синім, як ніби у нього не було достатньої кількості кисню. Джек швидко зорієнтувався. Він закутав дитини в рушник і почав розтирати його тіло. Через кілька хвилин він порозовел і почав плакати, що було таким полегшенням для молодих батьків.

— Я плакала від емоцій. Джек був таким фантастичним. Хоча йому зараз лише 18 років, він відмінно впорався. Деякі чоловіки падають в непритомність, коли вони знаходяться в лікарняній палаті, навіть не роблячи нічого! Джек дійсно зрілий для свого віку. Незважаючи на різницю у віці, ми чудово впоралися. Як тільки він подолав шок, йому сподобалося, що він буде батьком. У той час як інші хлопці його віку бовтаються з товаришами і п’ють, Джек тут, зі мною, і він чудовий батько для нашої малої Джейн. Коли Джейн стане старше, ми розповімо їй, як його тато привів її в цей світ.


Кетрін зізналася, що у неї були сумніви з приводу знайомства з Джеком, який на 14 років молодший за неї. Мама Джека Анджела, яка на вісім років старше її, була «шокована», коли почула про їхні стосунки. Але Кетрін абсолютно не відчуває, що між нею і Джеком існує розрив у віці. Джек влаштувався на роботу в автомайстерню, забезпечує сім’ю.

— Моя вагітність проходила гладко, і Джек був дійсно вражений, коли побачив 20-тижневе УЗД. Він був такий схвильований, він просто не міг дочекатися народження дитини. Він не гребує міняти підгузник, і він відмінно вміє годувати дитину з пляшечки. Вся наша родина і друзі були вражені тим, що Джек робить для нас з дитиною. Я досі не можу в це повірити. Коли я дивлюся на нього, я просто захоплююся тим, що він зробив.

Джек зізнався:
— Це був справжній шок, коли Кетрін почала народжувати в спальні. Все було досить сюрреалістично. Але я пишаюся тим, що я зробив.
Зараз дочки Кетри і Джека 9 місяців, вона росте здоровенька малятком.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!