Незнайомець спробував вкрасти хлопчика, але не зміг. Він впав у ступор, коли малюк сказав йому ці три слова!Ми живемо в непростий час, коли за дітьми потрібно стежити в обидва. Але робота, сімейні справи і все таке інше часто змушують нас залишати своїх діток одних або ж під наглядом родичів, друзів або знайомих.

Зараз ми розповімо вам про трюк однієї обережною мами, яка змогла винахідливо вирішити цю проблему.

Уявіть таку ситуацію: до хлопчика 8-ми років підходить чоловік і каже, що він повинен піти з ним до мами – мовляв, вона попросила його забрати. Але хлопчик не розгубився й приголомшує незнайомця такою відповіддю: «А який пароль?».

Побачивши, що той розгубився і не знає, що сказати, дитина тікає. І він чинить правильно, тому що вони з мамою домовилися, що якщо вона не зможе його забрати і пошле кого-небудь іншого, то ця людина повинна буде назвати пароль, який вони заздалегідь вивчили.


Можливо, ця хитрість коли-небудь вбереже від жахливого вас і вашої дитини. Тому я думаю, кожному з батьків варто взяти приклад з цієї матері. Придумати пароль – 5 хвилин, але це може врятувати життя! Коли справа стосується дітей, недбалість може призвести до плачевних наслідків.

джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!