Дopoжні робітники знaйшли під землею коробку. Те щo бyло в середині їх здuвyвaлo!Будівельники в китайському Тайчжоу працювали, розширювали проїжджу частину дороги, і раптом натрапили на щось дивне в землі. Як не дивно, ніхто не знав, що ж це могло бути. Щоб це не було, явно воно старше самого міста. Незабаром вони почали відкопувати землю навколо знахідки, щоб зрозуміти, що це? Але як тільки вони зрозуміли, на що натрапили, то відразу усвідомили, що їм необхідна додаткова допомога.

У місті Тайчжоу, Китай, під час ремонту доріг на глибині 6 футів був знайдений старовинний об’єкт. Те, що вони розкопували протягом декількох годин було не просто коробкою. Вони це відразу зрозуміли, трохи згодом, працівники здогадалися, що це була гробниця.

Вони викликали археологів для подальших розкопок.

Їм пощастило відкопати могилу, не порушивши її герметичності. З першого погляду здалося, що там білизна, шовку і незрозуміла рідина. Але як тільки вони придивилися, виявили щось інше.


Всередині було тіло.

Це було не просто тіло, а мумія.


Археологи встановили, що 700 років тому ця мумія була жінкою.

Вивчивши вміст могили, ювелірні вироби, то, як було загорнуте тіло, археологи встановили, що ця жінка походила з династії Мін.

Тіло настільки добре збереглося, що не склало труднощів дістати його з могили.

Велика частина тканин також відмінно збереглася.

Якщо придивитися, можна навіть розгледіти риси обличчя.

Подивіться, як добре збереглася її взуття.

Неймовірно.

Багато хто забуває, що Китай набагато старше, ніж, наприклад, США. Історія Китаю налічує тисячоліття. Подібні випадки тут не рідкість. Просто уявіть, біля свого пакувального місця ви можете знайти мумію, якій 2000 років!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!