Вже був вечір. Зять привів додому свою тещу. Поставив дві її сумки на підлогу в коридорі, і вона пішла до Світлани.Вже був вечір. Зять привів додому свою тещу. Поставив дві її сумки на підлогу в коридорі, і вона пішла до Світлани. Коли жінка побачила свою маму, її розчаруванню не було меж: – І що тепер, я за тобою все життя доглядати повинна, ти ж потім в своє село повертатися не захочеш? Коли зять повернувся з кухні, то побачив, як схвильована теща збирала свої речі

Не так давно я дізналася історію своєї давньої знайомої, яка негарно поставилася до долі своєї літньої мами. Це радісно, що закінчилося все добре, і про тещу подбав зять, який розмістив її в платну хорошу клініку.

Але ж тоді Світлана геть нічого не знала про те, що сталося, а дізналася тільки після того, як маму виписали з клініки. Чоловік Світлани привіз тещу додому і повідомив своїй дружині:
– Твоя мама тепер здорова, все необхідне я їй купив, але потрібно, щоб вона була трішки під якимось наглядом. Тому вона деякий час поживе разом з нами. Ти ж не проти?

Звичайно, що було б логічніше, якби саме таке питання задавала своєму чоловікові сама Світлана. Адже це ж її рідна мама.
Але замість того, щоб подякувати чоловікові за турботу про маму, жінка влаштувала дивну і не зовсім незрозумілу сцену:
– Мамо, я тільки в столицю з твого села переїхала, своє життя почала влаштовувати, так ти тут як тут! Ще й в одному будинку зі мною жити хочеш тут! І що тепер, я за тобою все життя доглядати повинна, ти ж потім в своє село повертатися не захочеш?

Мама пенсійного віку звичайно розхвилювалася, після таких слів доньки, але більше за всіх був здивований чоловік Світлани. Нарешті дружина розкрила перед ним свою справжню сутність, показала справжнє обличчя. Не такою він знав цю дівчину, коли робив їй пропозицію. Теща, хвилюючись, почала збирати свої речі, щоб поїхати додому, а сама Світлана, ображено грюкнувши дверима, пішла до подруги.


Повернувшись пізно ввечері додому, Світлана виявила зібрані валізи і квиток на потяг. Не розуміючи, що відбувається, вона запитала у чоловіка:
– А що, моя мама ще не поїхала від нас? Або ти кудись зібрався?

– Ні, люба, це твої речі і твій квиток. Мабуть, нам варто пожити окремо. Я давно хотів дитину, але сьогодні зрозумів, що не готовий до того, що у моїх дітей буде така мати. Подумай про свій вчинок. Поживи поки в селі в маминій хаті, а вона зі мною поки залишиться, якщо щось до тебе дійде, то приїжджай назад, – повідомив їй про своє рішення чоловік.


Світлана й подумати не могла, що чоловік прийме саме таке рішення. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!