Лікарі нещадно просили цього чоловіка не знущатися над тpуnoм дoчки. Але через 30 хвилин сталося неминучеЦя історія сталася в Україні, в одному селі на Вінничині в новорічну ніч 5 роки тому. Сім’я відзначала свято в колі друзів. Довгі роки Руслан і Анастасія збирали гроші на власний будинок.

Нарешті вони його придбали, навіть басейн є, і місця всім вистачає. Але все це відійшло далеко на другий план після того нещасливого вечора. Батьки сиділи на кухні, а діти гралися, бігаючи по дому. Раптом стало чомусь дуже тихо. Руслан і Настя звикли, що сміх їх дочки розноситься по всьому будинку, а зараз не було чути навіть писку.

У пошуках своєї дочки Руслан почав бігати по дому. Нарешті він спустився в підвал і побачив Олесю на дні басейну. Батько відразу ж дістав дочка, але вона не дихала. Руслан почав робити дівчинці штучне дихання, хоча і не володів правильною технікою

В цей час друзі викликали швидку … Через 10 хвилин медики приїхали. Вони відштовхнули Руслана від Олесі, але все, що змогли зробити, це констатувати sмерть. Батько впав на коліна, благаючи лікарів про те, щоб вони зробили хоч щось, але ті лише викликали поліцію. Тоді Руслан знову схилився над дочкою і продовжував вдихати повітря їй в рот і натискати на грудну клітку.


Медики переконували його «не знущатися над тілом» маленької дівчинки. Але через 30 хвилин Руслан відчув, що серце малятка б’ється. Лікарі не повірили своїм очам, але навіть зараз говорили, що дівчинка залишиться «овочем» на все життя.

Алеся була в комі, через деякий час її перевели в клініку Києва. Але навіть там лікарі сумнівалися, що дівчинка зможе знову говорити, бачити і ходити. Через деякий час дівчинка довела, що вона справжній боєць.


Спочатку дівчинка почала потроху розмовляти, потім до неї повернувся зір, а згодом вона заново почала ходити. Вся країна захоплювалася Русланом, який врятував свою дочку.

Зараз чоловік каже, що з малятком все добре, вона відмінно себе почуває і радіє життю. Ця історія справжнє диво. Обов’язково поділися нею з друзями!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!