Вмиpaючий від paку хлопчик з усіх сил хотів дочекатися народження молодшої сестричкиБейлі — хоробрий хлопчик. Йому всього 9 років, але він вже знає, що вмирає. Він живе з раком, які поступово захоплює все його тіло.Бейлі вже давно перестав бути дитиною і став справжнім мудрим дорослим.Він бореться і тримається за життя заради того, щоб зустрітися зі своєю сестричкою…

Малятко Міллі народилася тоді, коли Бейлі залишалися вже лічені дні.Бейлі 15 місяців боровся з раком. Він потрапив в лікарню через вірус, але все виявилося набагато складніше. У нього рак, неходжкінська лімфома, яка швидко і активно розвивалася.«Йому було дуже боляче в той день. Ми думали, це вірус чи щось таке… Коли син почав кричати від болю, його терміново відвезли в лікарню. Потім — все в тумані…», — згадує його батько.

Почали негайне лікування. Хлопчик через деякий час зміг навіть повернутися в школу. Все йшло добре, лікарі говорили про повне одужання.

Через декілька місяців лікарі побачили на МРТ, що рак повертається. Хлопчикові знову почали робити хімію.Така ситуація повторилася. Лікар сказав, що шанси все менше і менше, раз за разом рак повертався вже кілька разів після курсів агресивної хімії.


На третій раз він сказав батькам, що наступний раз, якщо він буде, стане останнім. Вже нічого не можна буде зробити.Чергова перевірка показала, що у Бйэли вже IV стадія раку. Тепер точно кінець.«Ми сказали йому про це. Бейлі зламався… Я бачила, що він в жаху, що розуміє все», — згадує його мама.Тепер він поставив собі за мету — зустрітися з сестричкою.

Його мама тоді чекала дитину, і ця думка підтримувала Бейлі. Він не хотів помирати, поки не побачить її. Батьки були дуже пригнічені. Він були раді тому, що Бейлі проводив вдома навіть кілька днів. Потім він повинен був повернутися в лікарню. Це був складний період для його мами Рейчел, яка чекала дитину. Він сам придумав ім’я дівчинки — Міллі.


І Бейлі дочекався сестричку. Він навіть почав доглядати за нею — міняти підгузки, заколисувати, співати… Він робив все те, що і повинен робити люблячий старший брат.Хлопчикові ставало все гірше. Він майже не міг спати.«Я хотів побачити сестру, і я її побачив. Тепер я можу спокійно піти з життя. Мама каже, що там немає болю і страждання. Що там я відпочину», — сказав Бейлі.Лікарі все ще намагалися полегшити його стану, але рак добрався до мозку.

Його перевезли в хоспіс, Бейлі вже не реагував ні на що.Було видно, що він помирає. Батьки просиділи кілька годин біля його ліжка. Малюк був на болезаспокійливих, але страждав. Мама сказала йому:«Бейлі, все… Вистачить мучитися, зупинись», — вона обняла його.Незабаром після цього він і правда зупинився… Просто і мирно, він перестав дихати.

Його друзі і сім’я в костюмах супергероїв йшли до крематорію, щоб попрощатися з хлопчиком. Це барвисте хода точно б сподобалося йому.«Бейлі сказав, що у нас є тільки 20 хвилин на те, щоб плакати. Потім потрібно буде піклуватися про Міллі і Райлі, його братика», — згадує з посмішкою мама. Він був кращим старшим братом, точно.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!