“Вбиває” рак за кільканадцять годин: “вчені зі США зрoбили сенсаційну заяву”Американські вчені здійснили прорив у лікуванні раку. Про це інформує Udf.by.

Вчені зі США здійснили дослідження і знайшли рослину, яка здатна вбити ракові клітини за кільканадцять годин. Це полин. За їхніми даними, рак молочної залози можна вилікувати на майже 30% швидше та ефективніше, якщо у лікування включити залізо. Якщо залізо сполучити ще й з плином, то інфіковані клітини гинуть. Так, вчені з’ясували, що лише за 16 годин з допомогою екстракту полину можна знищити до 98% ракових клітин в грудях.

Перші подібні повідомлення були ще у 2016 році, ось що писали в ЗМІ.
Полин, з яким усі намагаються боротися в сезон цвітіння, виявився дуже корисним. На думку вчених, ця рослина довела свою ефективність в боротьбі з раковими клітинами, причому впоратися з онкологією полин однорічний може в дуже короткі терміни. В ході недавніх експериментів з вивчення корисних властивостей полину каліфорнійські вчені зробили сенсаційне відкриття, повідомляє Уніан.

У ході своїх досліджень вченим вдалося встановити, що полин, а саме артемизин, який міститься в ньому, здатний всього за 16 годин повністю вбити ракові клітини в організмі. Читайте також Листя гібіскуса вбиває ракові клітини Зокрема, в проведених експериментах вивчали дію цієї речовини на рак легенів.


При правильному і регулярному використанні полину можна аж на 28% уповільнити ріст і ділення ракових клітин. А якщо артемизин змішати з залізом і вводити цю суміш в організм, то вона здатна повністю позбавити людину від раку.

Після більш докладного вивчення артемізіну вчені виявили, що ця речовина здатна контролювати і сповільнювати ріст ракових клітин до такої міри, що через годину вони повністю перестають функціонувати.


Зазначимо, що артемизин на сьогодні використовують для створення ефективних ліків проти малярії, але до недавнього часу властивості цієї речовини ще не до кінця вивчені. Вчені вважають, що артемизин впливає на складні біологічно процеси і сприяє відновленню клітинних мембран, пошкоджених вільними радикалами.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!