“Таких, як Повалій треба позбавляти громадянства” — Яніна СоколоваТаких людей, як Таїсія Повалій, яка спочатку підтримувала Росію і виступала в анексованому Криму, а потім анонсувала концерт в Києві, треба позбавляти українського громадянства.

Таку думку висловила українська журналістка Яніна Соколова в ефірі програми «PRIME: Борисов» на ATR.  «Потрібно позбавляти громадянства тих виконавців, які виступають на території Російської Федерації зараз.

Я про це абсолютно сміливо говорю. Кажуть, що мовляв, частина цих виконавців приховано допомагають українській армії, але а чого приховано? Грошей хочеться більше? Тому що якщо скажеш, що допомагаєш, тебе десь там забанять і на корпоративи не покличуть? Це позиція брехуна, підлабузники і боягуза.

Я вважаю, що таких, як Повалій, потрібно позбавляти громадянства », – зазначила Яніна Соколова. Журналістка додала, що позиція «музика поза політикою» – це повна маячня.


«Музика не може бути поза політикою. Більш того, пан Богдан, який ходив на концерт Артура Пирожкова, – це теж лютий треш. Але ще більш жахливо, що мені здається, що це настільки кінематографічно, утопічно і драматично, що не описати словами », – сказала Соколова. Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!