«Розмовляла з подругою, яка живе в Іспанії – вона вся в рoзпачі. Вивезла з ОРДЛО свого батька, який до останнього не хотів кидати майно» — блогерЩойно розмовляла з подругою, яка живе в Іспанії – вона вся в розпачі, але я не можу, регочу (хай мене вибачить), бо кортить поділитися )))

Подруга вже давно емігрувала з України, років двадцять живе в Іспанії і десь рік тому спромоглася нарешті вивезти з ОРДЛО свого батька, який до останнього не хотів кидати майно. Але там стало зовсім зле і він поїхав до соняшної Валенсії.

Зауважу, її батькові вже під 80 і він ніколи не переймався ніякою політикою, щоправда спочатку трохи сумував за совком…

Так ось, буквально вчора, сидів він собі тихенько, як завжди, на своїй улюбленій лавочці з краєвидом на море… і підсіли до нього два туристи з рашки – такі собі два веселі шніцелі. Звичайно ж трохи бухі, голосно розмовляють, надто голосно, бо ж вони так звикли, коли бухі. І наш дідусь не витримав – зробив зауваження, звичайно російською.


Ті одразу – о, земєля, звідки ти, діду?! Він чесно каже, що з Донбасу, біженець… І тут вони його поплескали по плечу – нічаго, дед, Россия поможет, скоро наши всех бандер перебьют, домой вернешься! Але цей дебіл навіть договорити не встиг – наш дідусь мовчки пере*бав його своєю ковінькою прямо по пиці )) Другий шніцель побачивши се – закляк і протверезів.

Дідусь спокійно дочекався поліції, не чинив опір. Щоправда моя подруга трохи інфаркт не вхопила, коли їй з поліції подзвонили, бо її тато а ні слова іспанською. Фінал: старий чесно сказав поліції, що не стримався бо аж ніяк не чекав побачити тут росіянських терористів, які грабували його хату і власно від яких він сюди втік, отримавши статус біженця.


Діда врешті-решт відпустили, але подрузі, трясця його, доведеться сплатити лікування росіянського аленя, який отримав струс мозку і розбите надбрів`я….

Ось такий він “русский мир” – хто його на собі відчув, автоматично стає бандерівцем )))
Лілія Сінгаївська-Бенкеш  Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!