Перед тим, як піти з дому, завжди залишайте на вулиці ложку цукру… І ось чому…Деяким людям не подобаються бджоли. Багато хто думає, що вони — головна перешкода між ними і пікніком. Але справа в тому, що ці маленькі комахи вимирають. Це важливо, тому що бджоли допомагають знайти їжу 90% земного населення.

І насправді ми б не змогли вижити без них! Вам не обов’язково жити в лісі, щоб поважати природу! І, на щастя, є деякі дивно прості речі, які може зробити кожен, щоб допомогти планеті. Ми несемо відповідальність за збереження нашого прекрасного світу і повинні навчити того ж наших дітей і онуків.

92-річний Девід Аттенборо все життя боровся за тварин і навколишнє середовище. Британський зоолог, автор багатьох книг і телеведучий хоче передати дуже важливе послання кожній людині на Землі:

«Якщо бджоли зникнуть з лиця землі, то у людства залишиться 4 роки. Максимум», — нещодавно написав він на своїй сторінці в Фейсбуці. Девід Аттенборо, звичайно, не перша людина, яка про це розповідає, але його повідомлення ще раз нагадує про те, що це проблема, яку ми повинні сприймати всерйоз. Бджоли можуть здаватися маленькими і незначними, але у них величезне завдання — близько третини їжі, яку ми їмо, запилюють ці комахи. «За останні 5 років чисельність бджіл знизилася на 1/3», — пише Девід Аттенборо.


Але ситуація не безнадійна! Девід Аттенборо пропонує взяти чайну ложку цукру, додати трохи води і залишити її на задньому дворі, городі, або просто під дверима! Це допоможе врятувати життя на Землі!

Чоловік пише:
Бджоли можуть втомитися і їм просто не вистачає енергії, щоб повернутися у вулик, що часто може привести до безглуздої смерті. Якщо ви знайдете мляву бджолу в своєму будинку, просте рішення — це цукор з водою! Ця суміш поверне в лад змучену бджолу.


Просто змішайте дві столові ложки білого, гранульованого цукру з однією столовою ложкою води і помістіть її у дворі. Розкажіть про це своїм знайомим і друзям — про це повинні дізнатися якомога більше людей».

Ось ще один спосіб допомогти бджолам і людству:
Посадіть квіти на балконі або дозвольте польовим бджолам захопити куточок вашого двору. Їм це шалено сподобається!А ви раніше замислювалися про це?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!