Пec з притyлку врятував 9-тижневу дитину своїх господарівСтрашно подумати, щоб трапилося у цій сім’ї, якби пес не зміг зреагувати так швидко! Бездомний пес Дюк (Duke) виявився геніальним вихованцем і дуже скоро завоював прихильність усіх членів сім’ї. 

Після його усиновлення в сім’ї з’явилася нова господиня – малятко Харпер, до якої Дюк відразу ж загорівся ніжними почуттями. Одного разу вночі трапилося неймовірне: завжди спокійний Дюк увірвався в господарську спальню, скочив на ліжко і почав підстрибувати, люто гавкаючи. 

Він стягував з сімейної пари ковдру, і всіляко намагався підняти їх з ліжка, тривожно поскулівая і задкуючи в сторону спальні малятка Харпер. Господарі здивувалися незвичайного поводження собаки і відчули недобре. 

Вони зайшли в спальню Харпер і оніміли: малятко перестала дихати уві сні … Перелякані батьки викликали швидку і лікарі негайно почали реанімувати дитину. Слава Богу, все закінчилося добре – Харпер встигли врятувати. 


А все завдяки Дюку – якби не він, дитини вже не було б в живих. Дженна Брусса, господиня вихованця, розповідає: «Дюк шалено слухняний і тихий, тому в ту ніч його поведінка здалася нам настільки дивним, що ми вирішили про всяк випадок перевірити, як там наша дочка. Якби він нас не розбудив, все було б дуже погано. Він ідеальна собака, і тому він з нами ». 

І це ж не єдина історія чудесного порятунку – тварини часто приходять на допомогу в останню хвилину. Якби він нас не розбудив, все було б дуже погано. Він ідеальна собака, і тому він з нами ». І це ж не єдина історія чудесного порятунку – тварини часто приходять на допомогу в останню хвилину. 


Якби він нас не розбудив, все було б дуже погано. Він ідеальна собака, і тому він з нами ». І це ж не єдина історія чудесного порятунку – тварини часто приходять на допомогу в останню хвилину.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!