“Кубань – це Україна!” Історики кинули гучні докази в мopдy Пyтiнy (ВІДЕО)Мало хто знає, але зараз на території Кубані проживає багато людей з українським корінням

Самобутня історія Кубані і кубанських козаків має прямий зв’язок із Запорізьким козацтвом, але багато років репресувалася і русифікувалась російською імперією, а незабаром Радянським союзом і самою Росією.

Мало хто знає, але зараз на території Кубані проживає багато людей з українськими коренями – близько двох третин всього населення краю. Звичайно ж російські пропагандистські ЗМІ називають Кубань історичною територією Росії, а місцеве козацтво – російським.

Українську мову в цій частині прозвали “балачкою” і “південним акцентом російської мови”, відповідно у місцевих школах її не вивчають. Ну і звичайно, населення Кубані з “промитими телевізором мізками” свято вірить у свою російськість.


У 2014 році деякі “кубанські козаки” навіть брали участь у захопленні Донбасу і окупації Росією Криму. Ось що значить русифікація, яку ніхто не обмежує. 100 років тому у Паризькій мирній конференції брали участь представники об’єднаної УНР та ЗУНР.

Тоді на офіційній політичній карті України, яку використовували на цій конференції, кордони України містили не тільки Південну Буковину, Закарпаття, південь Білорусі і Крим, але і всю Кубань.


Тому що Кубань – це Україна. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!