Під вечір їй стало погано а опівночі пoмeрлa. На пікніку біля річки молода дівчина спіткнулася і впала. Їй запропонували швидкуПід час пікніка на річці молода дівчина спіткнулася і впала. Їй запропонували викликати швидку допомогу, але вона запевнила всіх, що все в порядку. Залишок дня Ірина провела весело і невимушено.

Пізніше чоловік тієї дівчини зателефонував усім і повідомив, що його дружину відвезли в лікарню.

О 23:00 вона померла.
На пікніку під сонцем з нею трапився інсульт. Якби її друзі знали, як виглядають ознаки інсульту, вона могла б сьогодні жити…

У вас займе всього одну хвилину щоб прочитати наступне:


  • Деякі люди помирають не відразу. Часто вони виявляються у стані, в якому їм тривалий час ще можна допомогти.
  • Нейрохірурги кажуть, що якщо вони протягом трьох годин встигають до жертви інсульту, то його наслідки можуть бути усунені.
  • Головне полягає в тому, щоб розпізнати і діагностувати інсульт та приступити до його лікування в перші 3 години — що, звичайно, не просто.

1. Попросіть людину посміхнутися (вона не зможе цього зробити)
2. Попросіть сказати просте речення (напр. «Сьогодні гарна погода»)
3. Попросіть підняти обидві руки (не зможе або тільки частково зможе підняти)
4. Попросіть висунути язик. Якщо язик викривлений, повернений — це теж ознака інсульту)Якщо проблеми виникнуть навіть з одним із цих завдань — телефонуйте в швидку і описувати симптоми по телефону!

Один кардіолог сказав, що, розіславши це повідомлення як мінімум 10 адресатам, можна бути впевненим, що чиєсь життя — можливо і наше — буде врятоване.


Ми розсилаємо кожен день стільки «сміття» по інтернету, що може варто разок пустити по мережі дійсно щось корисне і потрібне.Поділіться цією інформацією із друзями як є !!! Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!