Два маленьких кошеняти тісно тулилися до маленького білому грудочки – вони зігрівали свою ослабіла сестричкуЦей випадок стався в літню пору року в Італьських місті Неаполі. Молода дівчина, Меган Сарбара, як раз вийшла в магазин, щоб купити морозива. Але раптом, проходячи поряд із сміттєвим баком, вона побачила двох кошенят, які міцно притискалися до чогось.

Підійшовши ближче, вона побачила, що вони намагалися зігріти своїм тільцем третього кошеня, за зовнішнім виглядом якого було зрозуміло, що він нездоровий. Коли дівчина наблизилася впритул, кошенята, хоч і насторожилися, але не залишили тварина.

Дівчина абсолютно забула про морозиво. Вона схопила всіх трьох кошенят і понесла до себе додому. Добре, що це було зовсім недалеко.


Будинки Меган змогла добре розглянути третього кошеня. Ним виявилася біла кішечка. Вона була настільки слабка, що навіть не могла стояти самостійно.

Меган вирішила виходити тварина і залишити на час і інших кошенят. Меган відразу дала їм імена. Білій кішечці вона дала ім’я Кокос, одному котику – Праліне (інгредієнт, який входить до складу цукеркової начинки), а іншому – Фісташка. Дажев стінах будинку вони не розлучалися.


Дівчина тривалий час годувала кішечку зі шприца, і вона потихеньку пішла на поправку. Тепер вона жваво бігає і грає зі своїми братиками. Кішечці відразу вдалося знайти спільну мову і з іншим вихованцем дівчата, псом Битси. Битси нормально поставилася до появи нових мешканців, опікає їх і дозволяє кошенятам підійматися на себе і грітися.

Спочатку Меган хотіла знайти для кошенят один будинок, щоб не розлучати їх. Адже вони так дбають один одного. Але у неї нічого не вийшло. З тих пір вони живуть однією дружною сім’єю і абсолютно щасливі.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!