Бабуся прихистила малесеньке беззахистне кошенятко. Хіба ж знала старенька, що станеться через декілька роківЦе історія сталась в одному селі в Вірменії. Старенька побачила кошеня на вулиці і пошкодувала його. Забрала його до себе і виходила.

Кошеня виросло більше звичайного кота, але старенька не здивувалася, вона ж годувала його домашнім молочком, сметанкою, сиром. Вона дуже любила свого котика. Він для неї був замість онука. І одного разу будинок цієї бабусі хотіли пограбувати. Злодії легко зламали двері і увійшли. А кіт в цей час спав у шафі на верхній полиці, де шапки лежать.

Одному злодію котик перекyсив сонну артeрію – помeр там же. Другого покaлічив так, що в реaнімацію неборака потрапив. Третьому пощастило – втік.

Поліція, що приїхала на місце, була в шоці від того, що сталося. Виявилося, що бабусин кіт – це дикий манул. І найцікавіше, що ці дикі тварини вважаються такими, що не приручаються.


Та й взагалі, залишається питання відкритим: як він так близько опинився біля житла людей. Взагалі, манули неaгресивні тварини, але захищаючи своє житло, вони можуть напасти на того, хто зазіхає на їхній будинок.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!