Жінка не могла зайтu в автобyс, але те що зробив чоловік який стояв позаду неї заставить вас плакати зі сміхуКоли автобус зупинився, і настала черга жінки заходити, вона зрозуміла, що її спідниця надто вузька, щоб вона могла підняти ногу на висоту першої сходинки автобуса, інформує Ukr.Media.

Трохи зніяковівши і швидко посміхнувшись водієві автобуса, вона потягнулася назад, щоб трохи розстебнути спідницю, думаючи, що це дасть їй можливість підняти ногу. Вона спробувала зробити крок, але зрозуміла, що все одно не може.

Тому, ще трохи зніяковівши, вона знову потяглася назад, щоб розстебнути спідницю ще трохи, і вдруге спробувала зробити крок.. Ще раз, на превеликий жаль, вона не змогла підняти ногу. З легкою усмішкою водієві вона знову потяглася назад, щоб розстебнути спідницю ще більше, але знову не змогла зробити крок.

Приблизно в цей же час великий мужик, який стояв за нею, легко підняв її за талію і обережно вніс в салон автобуса. Вона була в люті і, повернувшись до потенційного самаритянина, закричала: «Як Ви смієте торкатися мого тіла! Я навіть не знаю, хто Ви!»


Мужик посміхнувся і відповів: «Ну, зазвичай я погодився б з Вами, але після того, як Ви три рази розстебнули мою ширинку, я подумав, що ми щонайменше друзі». Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!