Жінка усиновила 4 дочок своєї подруги, яка помepла від paкуКажуть, що чужих дітей не буває, проте не кожен візьме на себе відповідальність виховувати приймальне чадо. Лаура Руффінена пережила страшне випробування і стала справжньою матір’ю-героїнею. Після смерті подруги вона прийняла в свою сім’ю чотирьох її дочок – і це при тому, що у неї вже було дві рідні! Тепер в сімействі Руффінена – шість дівчаток, і всі вони чудово уживаються разом.

Лаура Руффінена і Елізабет Даймонд дружили зі школи. Про страшний діагноз Елізабет стало відомо в 2014 році: у матері-одиночки виявили останню стадію раку головного мозку. Врятувати жінку не було надії, як і знайти опікунів для її чотирьох дочок.

Серйозна розмова подруг відбувся, коли Елізабет відчула гостре нездужання. Лаура пообіцяла, що ні за що не залишить дівчаток, і після смерті Елізабет виконала свою обіцянку. Сьогодні малятка Даймонд живуть з новими батьками Лаурою і Ріко і ще двома сестричками. Сім’я збільшилася вдвічі, але, за словами подружжя Руффінена, це принесло їм набагато більше радості, ніж проблем.

Сьогодні працює благодійний фонд допомоги родині Руффінена. Уже вдалося зібрати $ 87,000. На ці гроші потрібно побудувати гараж і дві спальні, щоб у дівчаток були нормальні умови для життя.


Крім того, гроші потрібні і на утримання дівчаток, і на їх освіту. Важливо, що прийомну сім’ю труднощі анітрохи не лякають. Вони точно знають, що найголовніше в житті – це любов і взаємовиручка! А ви б змогли піти на таке заради подруги?


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!