З’їдайте часник і мед натщесерце протягом 7 днів, і побачите що станеться з вашим організмом..!Шкода, що я тільки зараз про це дізналася! Часник це один з найпопулярніших натуральних інгредієнтів , і є невід’ємною частиною в більшості кухонь світ а . Незважаючи на свій унікальний смак, часник неймовірно ефективний при лікуванні різних захворювань, особливо якщо вживати його в їжу в сирому вигляді .

Вважається, що ч еснок ефективний для профілактики і лікування практично всіх захворювань. Він запобігає атеросклерозу, серцеві напади, ішемічний ую болезн ьсерця, а також знижує рівень холестерину і артеріальний тиск.

Він також лікує незначні нездужання, такі як укус и комах , застуд а , грип, лихоманка а , грибкові е инфекци і та діареї я мандрівників. Часник ефективно контролює симптоми діабету, увеличени я простати і остеоартрит. Крім того, його здатність устран я ть токсини і укреп лять імунітет є одним з найбільш важливих його властивостей.

У поєднанні з імбиром і цибулею, часник очищає організм навіть після хіміотерапії.
Для досягнення найкращих результатів, використовуйте часник у сирому вигляді, так як тепло децентралізована аллицин, його активний інгредієнт. Ви повинні просто розчавити і подрібнити зубчик часнику , залишати ить на 15 хвилин, а потім додати в їжу.


Крім того, повний шлунок не може поглинути всі поживні речовини, тому краще успоживати його на порожній шлунок, перед тим як ви пити або з’їсти що-небудь. Для того, щоб зміцнити імунітет і здоров’я, ви повинні регулярно у споживати суміш меду та часнику.

Мед і сирий часник. Рецепт.
Візьміть 2-3 зубчик а часнику, дрібно нарізна жьте їх і добав ьте столову ложку меду.
Вживайте щодня, і ви побачите результати найближчим часом !


Крім того, наступного рецепт від грипу ефективно підвищити імунітет, запобіжить і заспокоїть біль в горлі і усуне грип і симптоми застуди. Це дуже потужний і сильний природний засіб. Ось , як його приготувати :

Рецепт.

Складові:

  • 5 зубчиків часнику, крупно нарізування е
  • 1 ст. л.імбіря, нарізаного
  • нефільтрований яблучний оцет
  • 1 лимон, соковитий
  • 2 червоні х перцю , крупно нарізування й

приготування :

Якщо у вас чутлива шкіра, переконайтеся, що ви використовуєте рукавички для приготування цього тонізуючий засіб, так як натуральні масла інгредієнтів мо гутпризвести до опіків або висипання ям .

Далі, ви повинні взяти банку обсягом 350-500 мл , і додати нарізану цибулю в один шар, потім подрібнений часник в інший, а потім гострий перець, з насінням. Далі, додайте імбир, в лийте лимонний сік в банку, і органічний яблучний оцет в кінці.

Закрийте банку щільно. Зберігайте в коморі. Приймайте засіб регулярно, щоб запобігти хворобам, або усунути симптоми.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!