Як oчищати вoлocькі гopiхи від шкаpaлупиЗ ким методом шкаралупа сама відвалюється від горіхів і при цьому всі ядра залишаються не пошкодженими. Саме так потрібно колоти горіхи на продаж.

Мій друг живе навесні та влітку на дачі, а восени повертається в місто зимувати. Він за ці місяці в місті заробляє на весь рік на перед, а все завдяки волоським горіхам.

Як очистити волоський горіх

В такого стратегічного бізнесмена весь дохід базується на волоських горіхах. Насправді, що заробити серйозні гроші не обов’язково мати цілі плантації. Одне доросле дерево волоського горіха дає в середньому 100 кг плодів в шкірці.


Але все залежить від багатьох факторів: місцевість, сорт горіха, погодні умови. Хоча насправді результат залежить не від зібраних кілограмів, а скільки залишиться ядер — «метеликів». Саме вони представляють комерційну цінність на ринку.

Мій приятель восени, коли саме час волоських горіхів, починає їх скупляти цілими у великих кількостях. Потім він все чистить самостійно і продає за вищою ціною. З 4 кг хороших плодів ви можете отримати 2 кг «метеликів».


Але тут потрібно зняти один основний нюанс: як розколоти горіхи так, що ядро залишилося цілим?

Якщо горіхів дуже багато, то люди зазвичай використовують побутові горіхоколи і саморобні «лускунчики».

Але ми вам розповімо ще один менш затратний, але такий же ефектний спосіб розколювання горіха за допомогою звичайної скляної пляшки. Найкращими варіантами є пляшки від пива або шампанського.

Просто потрібно поставити горіх на горлечко пляшки, розмістивши підставу вниз, а зверху по «носику» вдарити молотком. Ваша сила удару має рівномірно розподілитися. З таким способом треба бути обережним, щоб не пошкодити себе.

Навіть шкільна шкаралупа відвалиться та залишить серцевину. Після цього потрібно дістати перегородку та розламати ядро навпіл. Очищені ядра зберігаються при кімнатній температурі до 2 місяців. Потім вони втрачають свій смак і стають гіркими.

Друзі, подобається Вам ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!