Вipш про вовчиць Винника рве мережу! «Що за шум такий кругом…» (ВІДЕО)Вірш Марії Воробець про вовчиць. (щоб подивитись відео, пролистайте сторінку до кінця)

Нагадаємо, нещодавно Олег Винник розповів чому узяв участь у скандальному флешмобі разом із російськими знаменитостями, які публічно заявляли про «російський Крим». Про це він повідомив у коментарі «Вікнам».

— Я вважаю, що сьогодні ми маємо думати про мир, а не шукати підводні камені й засуджувати когось. Важливо лише те, що ти чиниш і в першу чергу ми маємо звертати увагу на це. Що ж до питання Криму, то можливо сьогодні треба дивитися по іншому на справу і взагалі на те, що ми сьогодні маємо.

Я не буду нічого ділити і казати чий Крим, мені здається, що це вже нічого не дає. Якщо ми будемо кричати, що Крим наш, а він по факту не наш, то ми нічого не вирішуємо.


Будемо відвертими, за Крим не вмер жоден солдат. Я не вважаю, що Крим забрали і він дорожчий за життя і долі десятків тисяч українців, які загинули в незрозумілій війні, якій кінця немає,- прокоментував Винник.

УВАГА! ВІДЕО містить не нормативну лексику!


Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!