Вiн плaвнo йшoв на днo … Вoнa нe мoглa нiчим йoмy допoмогти, алe тримaлa його гoлoвy в обiймах дo ocтанньогоЦе був прекрасний, сонячний ранок. Принаймні він так починався. Красива дівчина з Мельбурна на ім’я Ніколь скакала на своєму коні уздовж берега. Це було як завжди чудово і нічого не віщувало біди.

Кінь, якого звали Астра, як зазвичай слухався свою господиню і вони весело насолоджувалися прогулянкою. Хто б міг подумати, що може статися щось страшне. Але цього ранку все сталося не так як було завжди.

Він несподівано оступився ставши на край берега, який одразу обвалився під ним і кінь з господинею покотилися вниз, потрапивши в кінці свого шляху в моторошну трясовину.

Це був смертельний вирок для коня, так як під своєю вагою кінь все більше занурювався в чорну каламуть і не міг вибратися, як господиня йому не допомагала.


Але вона допомагала, сильно намагаючись врятувати коня. Це тривало до самого вечора.


Чорна жижа поступово засмоктувало їх обох. Все більша і більша частина їх тіл провалювалася в бруд і в кінці кінців на поверхні залишилася лише голова дівчини і голова тварини, якій Ніколь старанно не давала потонути.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!