Ветеран: «Заходжу в маршрутку, сидить “жінка” без маски. Питаю: чому ви зайшли у маршрутку без маски?»Саша Янгол. Хамство і безвідповідальність деяких наших співгромадян і земляків просто зашкалює!

Заходжу в маршрутку (на кожній маршрутці у місті висить надпис “Без маски на обличчі заходити в маршрутку не можна!”) сидить жінка без маски.
Питаю: чому ви зайшли у маршрутку без маски?
Відповідь: здоровим людям без маски можна!

Я кажу: жіночко, ви можете не поважати мене, водія, оцю маленьку дівчинку, що поряд з вами їде, але чому ви не поважаєте вашу сім’ю ваших рідних, чому не дотримуєтеся обов’язкових правил безпеки? І маски мають носити саме здорові люди, аби не захворіти! Вона вскакує, починає сіпатися, волати, бризкати слиною.

Я кажу відійдіть від мене на 2 метри. Вона не дослухається. І решту дороги я слухав про себе, яка я сволота. Водій пояснив, що він зранку вже задовбався пояснювати і не пускати у маршрутку таких порушників.


Потім став свідком, як люди, нехтуючи вимогою водія, що більше 10 людей у салон маршрутки не можна пускати, що він не має наміру платити за них штраф, все-одно намагалися прорватися у маршрутку. Боже, навіщо ти позбавив мій народ розуму і глузду?! Навіщо замінив їх на хамство і рагульску пихатість?!


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!