“Українці – це вигаданий народ”: Ада Роговцева виступила із заявою про рoсіянБільша частина росіян живе з твердим переконанням, що українці за рівнем інтелекту значно поступаються їм, а також не мають наміру сприймати наш народ на одному рівні з ними. Про це в інтерв’ю ЗМІ розповіла Герой України і народна артистка Ада Роговцева. Зазначимо, що вона певний час працювала у Росії, тому непогано знає ментальність тамтешніх мешканців.

Причину агресії росіян актриса вбачає у тому, як вони навчені ставитися до українців.

“Їх привчили, що українці гірші, що ми вигаданий народ, вигадана мова, “молодший брат”. Вони завжди дуже поблажливо ставилися до нас. Я цього ніколи не відчувала, бо не дозволяла цього. Щоб там працювати, треба було знати їх мову.

Я його знала без акценту. Вони вважають, що Крим російський і Севастополь “українське місто” – це вкорінювалося не один десяток років. Їх не можна переговорити, перевчити, напевно, треба ізолювати себе від них”, – підкреслила знаменитість.


Як відомо, виступати в Росії Роговцева припинила лише у 2014 році, коли почалася агресія на Донбасі і був анексований Крим.. Акторка пояснювала журналістам, що не може вийти до глядачів, які ненавидять країну і її народ.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!