У мами ночами почали німіти пальці рук і ніг. Знайомий лікар підказав «Золотий рецепт для судин»З віком, а особливо після 45 років у мами почали німіти кінцівки. Її брат, лікар, сказав, що це відбувається, бо судини почали погано функціонувати, також підказав як правильно робити так, аби позбутися цього неприємного недугу.

Варто очищати судини від токсинів та шлаків У цьому допомагає насіння льону, а ще воно покращує роботу серця, травлення та стан шкіри. Річ у тім, що у льоні багато жирних поліненасичених кислот омега-3, які є також і у червоній рибі. Завдяки цим речовинам артерії стають еластичніші, а рівень холестерину контролюється і при потребі знижується.

Вміщені в них поліненасичені жирні кислоти омега-3 нормалізують тиск, запобігають втраті еластичності артерій і майже на 75% скорочують відкладення холестерину на внутрішніх стінках артерій. Навіть вчені стверджують, що насіння льону є прекрасними домашніми ліками, які підходять абсолютно для всіх і у будь-якому віці.

Кожна насінинка льону є цінною, адже містить у собі ще й білки, багато вітамінів, клітковини та лігнанів. А ось і рецепт, який порадив наш знайомий лікар.
Золотий рецепт для судин:
Нам потрібно:
-1/3 склянки насіння льону;
-1 л води.


Готуємо:

 • У вечері насіння льону залийте водою та поставте на середній вогонь, аби воно закипіло.
 • Залиште на ніч, аби відвар краще настоявся й охолонув.
 • Зранку, процідіть та перелийте у скляну банку та накрийте кришкою
 • Вранці, після того як відвар настоїться, процідити його і перелити в скляну банку з кришкою.
 • Рідина буде доволі густою, схожою на кисіль.
 • Пийте її протягом 15 днів щоранку перед їжею і ввечері перед вечерею по 1/3 склянки.
 • Варто через кожні 3-4 дні варити новий настій.

Моя мама застосовувала цей рецепт курсами. Тобто, 15 днів приймала, а 3 місяці відпочивала — дуже допомогло.


Головне, що це насіння зовсім не дороге, а результат такий, ніби приймали дуже хороші ліки. Потурбуйтеся про себе та не лінуйтеся! Варто тільки захотіти!

  Друзі, Вам подобається ця стаття?
  Поділіться з друзями!