У Бангладеші народився дивовижний «старий» хлопчик. ВідеоНароджений в Бангладеш хлопчик із зовнішністю старого шокував місцевих лікарів. Вони вважають, що немовля страждає прогерією — одним з рідкісних генетичних дефектів, який зачіпає одного з чотирьох мільйонів осіб.

Особа народженого в окрузі Магура хлопчика-старого покрито зморшками, у нього збільшені очні яблука, явна невідповідність розмірів голови і тіла, а також густий шар темного волосся на спині. «Цей новонароджений не виглядає, як звичайний малюк, тільки що з’явився на світло», — сказав вражений побаченим лікар, якому раніше не доводилося зустрічати людей, хворих прогерією.

Незважаючи на лякаючий вид немовляти, його батьки на сьомому небі від щастя. Пара рада появі в їхній родині такого «чудо-дитини».

«Ми можемо тільки дякувати Богові. У нас немає приводу бути нещасними через народження сина, — заявив журналістам батько незвичайного малюка Бісваджіт Патри. — Господь уже благословив нас на народження дочки. А тепер в нашій сім’ї чотири людини. Що ми можемо ще просити? Ми будемо приймати його таким, яким він є ».


Лікарі кажуть, що на даний момент дитина відчуває себе добре. Але, як відомо, середня тривалість життя при дитячій прогерії становить 13 років. Що потрібно зробити, щоб допомогти цьому немовляті уникнути такої долі, лікарі не знають. Однак подружжя Патри не переймається — вони впевнені, що їхній хлопчик виросте здоровою.

У світі зафіксовано не більше 80 випадків прогерії. Причина захворювання — мутації гена LMNA, що кодує ламін А (ламіни — білки, з яких збудований особливий шар оболонки клітинного ядра). При цьому дефекті виникають зміни шкіри і внутрішніх органів, які обумовлені передчасним старінням організму.


Класифікують дитячу прогерію (синдром Гетчінсона (Хатчінсона) -Гілфорда) і прогерію дорослих (синдром Вернера). Хоча дитяча прогерія може бути вродженою, у більшості хворих клінічні ознаки проявляються зазвичай на 2-му чи 3-му році життя. +

Зовнішній вигляд хворого: велика голова, лобові горби виступають над маленьким загостреним ( «пташиним») особою з дзьобовидним носом, нижня щелепа недорозвинена. Спостерігаються також атрофія м’язів, дистрофічні процеси в зубах, волоссі і нігтях; відзначаються зміни кістково-суглобового апарату, міокарда, гіпоплазія статевих органів, порушення жирового обміну, помутніння кришталика, атеросклероз.

Більшість джерел вказують вік смерті від 7 до 27 років, при цьому випадки досягнення повноліття дуже рідкісні. Відомий тільки один пацієнт, який пережив 27-річний рубіж — це японець, історія хвороби якого описана Огіхарой ​​і іншими в 1986 році. Він прожив 45 років.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!