Сьогодні купував в магазині солодощі і розмовляв українською мовою: “зайшла бабуся років 70 і каже……”Сьогодні купував в магазині солодощі в Авіамістечку район Мелітополь і розмовляв українською мовою , зайшла бабуся років 70 і каже :- як прекрасно лунає українська мова я так давно її не чула .

На що я здивовано її відповів, що я себе в дома в Україні і розмовляю українською бо -це державна мова, бо я українець, на що вона відповіла що в цьому регіоні не дадуть розмовляти українською тут принижують людей які розмовляють українською !

Це для мене стало боляче слухати бо бабуся сама родом з Хмельниччини і для неї було за радість почути українську мову , старенька аж заплакала (((!!! А ви кажете чому в країні стільки манкуртів , проросійських людей бо навіть проживши все життя в Україні російськомовне населення неможе вивчити мову держави в якій живуть,

і буває навіть каже щоб ми розмовляли російською бо вони не розуміють на що ми просто кажемо що соромно жити в Україні і розмовляти мовою ворога і просто виходимо з того магазину і більше не заходимо !!


МОВА ВАЖЛИВА ДЛЯ УКАЇНИ БО БЕЗ МОВИ УКРАЇНА ЯК ДЕРЖАВА ЗНИКНЕ!!! Виховуйте своїх дітей правильно!!! Слава Україні!!! Слава Нації!!!


Viktor Wechter

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!