Це порятунок від болю у спині! “Сіль здатна впоратися з шийним остеохондрозом”Остеохондроз шийного відділу зустрічається частіше, ніж інші захворювання опорно-рухової системи — він не щадить ні людей похилого віку, ні молодь у віці від 20 років. Інколи люди навіть можуть і не підозрювати про наявність цього захворювання, а дискомфорт в цій ділянці списують на інші причини.

Локалізація хвороби в шийному відділі, який включає 7 хребців, пояснюється тим, що міжхребетні диски на цій ділянці найтонші.

Причини розвитку захворювання, в першу чергу, обумовлені віковим старінням організму і розвиваються руйнуванням кісткової і хрящової тканини. Існують й інші причини, які можуть призвести до виникнення остеохондрозу:

  • порушення постави,
  • зниження рухової активності в результаті сидячого способу життя,
  • зайва вага,
  • спадковість,
  • тривале фізичне навантаження,
  • аномалії хребта.

Засіб від шийного остеохондрозу


Для приготування цього засобу потрібно змішати 20 ст. л. нерафінованої олії з 10 ст. л. дрібної кухонної солі. Цю суміш змішати до однорідності та помістити в теплому місці для повного розчинення.


Один курс триває 15 днів щоденного використання. Перед сном потрібно змастити лікувальною сумішшю найболючіше місце шиї. Зробити легкий масаж, втираючи олію в шкіру протягом 2 хвилин. Кожного дня збільшувати тривалість масажу ще на дві хвилини. Після цього потрібно протерти місце вологою махровою серветкою.

Не лякайтеся, якщо вам раптово захочеться спати. Полегшення наступить через 10 днів. Після закінчення всього курсу позитивний ефект збережеться мінімум на рік.

Ми радимо вам проконсультуватися з лікарем, перед тим як використовувати цей засіб. Вас часто турбують болі в шиї?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!